І знову до праці!

У Братковицькій ЗОШ I-II ступенів  під керівництвом педагогів-організаторів Джиготи Н.Я. та Здобиляк У.М. діє учнівське самоврядування, яке є  важливою частиною демократичних процесів, які відбуваються як у  школі, так і у суспільстві в цілому. Воно сприяє згуртуванню шкільного колективу, розвитку громадської думки, процесу соціалізації особистості, ефективнішому входженню в доросле життя.

Таким чином, діти стають не спостерігачами життя, а його учасниками. Через шкільне самоврядування відбувається підготовка активних громадян >>>>>

Відбулась футбольна Першість Городоцької ДЮСШ з футболу

15 вересня на території  міського  стадіону «Колос» відбулась Відкрита першість Городоцької ДЮСШ з футболу серед юнаків 2008-2009 р.н.

Футбольне свято проведено в рамках відзначення «Олімпійського тижня».

У змаганнях взяли  участь команди Городоцького району: Городоцька ДЮСШ -1, Городоцька ДЮСШ – 2 та Яворівського району:  ФДК м.Шкло,   ДЮСШ «Янів» ,  ФДК «Кардинал» , ФК с.Прилбичі.

Переможцями та призерами змагань стали:

1 місце – команда Городоцька ДЮСШ -1 (тренер Роман Андрухович )

2 місце >>>>>

Хто із спортом дружить – буде завжди дужий!

Вересень – місяць спорту. У вересні відзначають День народження марафону, День фізичної культури і спорту, у школах проводять Олімпійські уроки та Олімпійські тижні. У Градівській ЗОШ І-ІІІ ст.  14 вересня 2018 року до Дня фізичної культури та спорту у руслі Олімпійського тижня відбулися спортивні змагання між учнями 6 та 7 класів «Роби з нами, роби як ми, роби краще за нас». Команди «Гетьмани» (6 клас) і «Гошани» (7 клас) вишикувались, привітали одна одну; вчитель фізкультури Лучинін Р. М. оголосив склад журі (Гишка Віталій, Вовк Марія >>>>>

Змагання з шахів

В Городку відбулася Спартакіада Львівщини з шахів серед учнів ДЮСШ.

13 вересня в приміщенні Городоцького шахового  клубу  «E2-E4»  відбулась Спартакіада Львівської області з шахів серед учнів ДЮСШ 2000/01 р.н. та 2003 р.н. та молодші.

Змагання відбулися в рамках відзначення «Олімпійського тижня» та з нагоди Дня фізичної культури.

Участь у змаганнях взяли 34 юних шахіста.

За підсумками змагань в командному заліку чемпіоном змагань стала команда Городоцької ДЮСШ -1 яку представляли: Дарина Грига >>>>>

Свято Першого дзвоника

Ми українські школярі!
Усе про рідну землю будем знати ,
Щоб вирости хорошими людьми
І Україну нашу прославляти!

Такими піднесеними і щирими були слова маленьких першокласників, для яких відбулося цьогорічне свято Першого дзвоника у Керницькому НВК.

Як і кожного року, розпочалося свято із Святої Літургії за здоров’я та щасливий навчальний рік.

Перші привітання і слова підтримки почули школярі , педагоги та батьки від директора НВК Надії Степанівни Телюк.

На наше шкільне подвір’я завітали гості. Із благословенням  звернувся до в >>>>>