Перепризначення керівників закладів освіти в громадах

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на звернення територіальних профспілкових організацій надає роз’яснення щодо правомірності перепризначення керівників закладів освіти в об’єднаних територіальних громадах.

Відносини, що виникають у процесі добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст регулюються Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 5.02.2015 № 157-VIII.

Законом визначено, що об’єднана територіальна громада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися, з дня набуття повноважень сільською, селищною, міською радою, обраною такою об’єднаною територіальною громадою.

У разі об’єднання всіх територіальних громад одного району в од >>>>>

21 листопада – День Гідності та Свободи в Україні!


Для кожного українця слова Революція Гідності або Євромайдан – це тривожний спогад про дні, коли громадяни України, найперше молодь, без зброї вийшли на мирний протест.

Боротьба за Єдність і Свободу робить нас гідними нащадками наших батьків!

Наш обов’язок – зберігати і захищати цей безцінний скарб!

 

Слава Україні та її Героям!

>>>>>

ЩОДО ПОВНОВАЖЕНЬ ІЗ ПРИЙНЯТТЯ, ЗВІЛЬНЕННЯ (ПЕРЕВЕДЕННЯ) ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

6 листопада 2017,Публікації » Новини

Версія для друку

Щодо повноважень із прийняття, звільнення (переведення) працівників закладів освіти28 вересня 2017 року набрав чинності новий Закон України «Про освіту» № 2145-VIII. 13 жовтня 2017 року в листі № 1/9-554 Міністерством освіти і науки Ук >>>>>