ЗНО 2017

111  2017 р. 6 лютого відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховного процесу щодо реєстрації учнів на ЗНО -2017 рік з участю заступника   директора ЛР ЦОЯО   Янушевич Ольги Володимирівни, яка ознайомила учасників наради з нормативними документами МО та Кабінету Міністрів щодо проведення ЗНО-2017 р., календарем проведення ЗНО-2017 р. Звернула увагу на принцип вибору предметів ДПА, що проводяться у формі ЗНО, та правила прийому до вищих навчальних закладів. Педагоги дізналися, як правильно оформити комплект документів для реєстрації на участь в ЗНО -2017. >>>>>

Пробне ЗНО

LEjPLElOsoc21 березня Городоцький НВК №5працював у режимі пункту пробного зовнішнього оцінювання. 32 залучених працівники з різних навчальних закладів району забезпечували досягнення основної мети пробного ЗНО – ознайомлення майбутніх абітурієнтів зі всіма процедурами ЗНО в пунктах тестування. Для участі у пробному ЗНО з’явились всі182 учасники. В тринадцяти аудиторіях одинадцятикласники розподілились наступним чином:
українська мова і література (базовий рівень)–4 аудиторії – 56 дітей;
українська мо >>>>>

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 1 листопада

В Українському центрі оцінювання якості освіти підписано наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, метою якого є ознайомлення абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів, із процедурою тестування.

Під час проведення пробного тестування будуть враховані зміни у процедурі зовнішнього оцінювання, зокрема абітурієнти матимуть можливість обрати для виконання завдань з української мови і літератури та математики тести двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Також учасники пробного >>>>>

Апробація тестів ЗНО

З 13 по 16 жовтня 2014 року у Переможненській, Коропузькій, Добрянській, Заверещицькій загальноосвітніх школах району відбувається апробація тестових завдань з математики, хімії, фізики, історії України із застосуванням комп*ютерних технологій.

Належну допомогу в проведенні апробації тестів надали навчальним завданням представники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, які були присутні в кожній школі. >>>>>

Пробне ЗНО – 2 етап

ЗНОВідповідно до графіка проведення пробного незалежного оцінювання 29 березня в Городоцькому НВК №5 було здійснено тестування з математики, історії України, біології, географії та світової літератури.

До пункту пробного ЗНО з’явилося 119 учасників із 125, тобто 6 з них, оплативши послугу, не змогли взяти участь у тестуванні.

Одинадцятикласники розмістилися у 9-ти аудиторіях і розподілилися наступним чином за предметами:

Математика – 65 учнів

Історія України – 28

Біологія – 22

Географія – 3

Світова література – 1

Персонал пункту пробного зовнішнього оцінювання в кількості 24 осіб чітко і злагоджено працював, створюючи сприятливу атмосферу учасникам тестування, адаптуючи їх до основного ЗНО.

Майбутні >>>>>