Дошкільна освіта для маленьких дітей

28.11.2014 р. відбулося відкриття додаткової групи у дошкільному навчальному закладі «Сонечко» Комарнівської міської ради. На відкриття були запрошені священики м. Комарно, заступник голови районної ради В.Більовський, голова Комарнівської міської ради Т.Іваницький, голова благодійного фонду Я.Дубневича В.Саган, керівник відділу освіти І.Яскевич, методист методичного кабінету Д.Строкач.

Гостей привітно зустріли хлібом-сіллю дошкільнята. У навчальному закладі лунали пісні, слова подяки, адресовані людям, які долучились до відкриття групи.

І.Яскевич, керівник відділу освіти, розказав присутнім про досягнення та плани щодо розвитку дошкільної освіти. Повідомив, що Програму розвитку освіти Городоччини на 2011-2014 р.р. щодо збільшення мережі ДНЗ виконано на 100%. Як позитивні факти Ігор Антонович відзначив відкриття трьох навчально-виховних комплексів, збільшення охоплення дітей дошкільною освітою (7%).

Священнослужителі Комарна виконали свою духовну місію: поблагословили малят, освятили просторі приміщення закладу. Тут світла ігрова кімната, затишна спальна та спортивна кімнати.

Звісно, що маленькі хлопчики і дівчатка отримали багато подарунків від гостей – це спортивний інвентар та іграшки. Діти та їхні батьки не приховували радості.

Залишити відповідь