Тиждень правових знань у Заверещиці

Вже традиційно у грудні у Заверещицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень правових знань. Цього року темою було обрано «Переваги та небезпеки Інтернету».

Розпочалося проведення тижня із оголошення плану заходів. У понеділок 1 грудня учні 7 класу під керівництвом вчителя правознавства Кисельової О.Я. на лінійці провели усний журнал на тему: «Рівень обізнаності українців щодо безпеки дітей в Інтернеті», під час якого ознайомили присутніх з результатами Всеукраїнського дослідження, проведеного компанією Майкрософт Україна. Цікавим і корисним був урок права у 10 класі на тему «Юридична відповідальність», де учні теоретично і практично та з допомогою джерел, документів дізнались про юридичну відповідальність кожного. Продовженням тижня став випуск членами учнівського самоврядування газети «On-ляндія – безпечна Веб-країна» та організація у шкільній бібліотеці виставки літератури про ризики і небезпеку в Інтернеті. Класний керівник 6 класу Ольга Ярославівна провела відкриту виховну годину « Я – за безпечний Інтернет», де учні за допомогою різних інтерактивних ігор та вправ дізнавалися про переваги та небезпеки Інтернету. Також протягом тижня класні керівники провели бесіди на тему «Безпечний Інтернет», а психолог Боляк Л.Ф. організувала практичні тренінги щодо профілактики інтернет-залежності серед школярів. Завершився тиждень переглядом учнями 5-11 класів фільму «Online інтернет – залежність».

Цікаві, доступні для дітей і підготовлені ними заходи сприяли збагаченню теоретичних знань і практичних навичок поведінки в Інтернеті.

Залишити відповідь