Методичне об’єднання вчителів інформатики

17 лютого у Городоцькому НВК №5 відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики у початкових класах.

Згідно плану роботи відкритий урок у 3-му класі підготувала вчитель Пилипів Н.В. Тема уроку «Як створити презентацію-фотоальбом». Навчальна, розвивальна та виховна мета уроку були досягнуті. Учні навчилися створювати презентацію-фотоальбом і переглядали її в режимі Сортувальник слайдів. Під час уроку вчитель розвивала пам’ять, навички самостійної роботи за комп’ютером; формувала вміння узагальнювати, міркувати. Під час уроку була проведена інтерактивна вправа «Закінчи речення», з метою повторення правил техніки безпеки у кабінеті. Під час практичної роботи за комп’ютером учні користувалися інструктивними картками «Як створити презентацію-фотоальбом». Під час обговорення методист Морміль Мирослава Володимирівна зазначила, що завдання у робочих зошитах були досить складними, але учні справилися з ними дуже добре.

Також відповідно до плану вчитель Керницького НВК Сенюта І.Я. зачитала доповідь на тему «Методи диференційованого навчання на уроках інформатики».

Залишити відповідь