Небесна сотня – безневинна жертва

Вони співали “Ще не вмерла…” і вмирали…
Земля тремтіла, під ногами ж – твердь…
Їм янголи обличчя прикривали…
А ті під вибухи гранат ішли на смерть…

Важкі часи настали для нашої держави. Нас хочуть розділити, але ми, українці, сильна нація, і Україна – єдина країна. Кожен з нас любить свій народ, його культуру і традиції так, як любили ті, хто загинув за нашу незалежність на майдані та на полі бою.

20 лютого у Керницькому НВК відбулася тематична лінійка-реквієм “Небесна сотня – безневинна жертва”, приурочена річниці Небесної сотні.

На лінійці звучали вірші, пісні про ці важкі події. Учні 10 класу виконували інсценізацію вірша “Жінко, чого Ви плачете?” Героям Небесної сотні, полеглим за світле майбутнє України, була присвячена хвилина мовчання.

Ми закликаємо всіх згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю священного вогню – частинки вічного. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі. герої живуть в нашій пам’яті. Герої не вмирають…

Залишити відповідь