«Вам усім, хто поляг за тризубовий стяг…»

DSCN333324 лютого 2015 року у виставковому залі Городоцької малої академії мистецтв ім. П.Андрусіва відбувся спільний із Городоцьким історико-краєзнавчим музеєм вечір – реквієм пам’яті Небесній Сотні та землякам, які загинули в АТО.

«Небесна сотня, учасники майдану та АТО, як і ми з вами мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час покликав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. І ось пройшов вже рік, а смертей все більше й більше… Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2015 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.
Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Вони згасли як зорі. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилімо голови.
Героям Майдану, тим, хто поліг за світле майбутнє України, присвячується хвилина мовчання.»

Такими щирими словами розпочався вечір-реквієм. Разом із отцем Тарасом всі помолилися за тих, хто загинув за нашу Україну. Отець освятив ангелочків, які виготовили гуртківці МАМ. З кожним ангелочком-оберегом діти передали і свої побажання, щирі, добрі.

На заході були присутні гості:

-голова Городоцької держадміністрації Ременяк В.В.;

-заступник голови Городоцької районної ради Більовський В.М.;

– секретар міської ради Віткова Ю.Б.;

– керівник відділу освіти Городоцької РДА Яскевич І.А.
DSCN3359На фоні документального фільму про наших земляків, які загинули за нашу Україну на «майдані» та в АТО, прозвучали пісні та вірші у виконанні дітей та керівників гуртків Городоцької МАМ.
Всі присутні мали можливість оглянути творчі роботи вихованців МАМ, фотомонтажі та вітражні композиції, приурочені Небесній Сотні.

Вечір – реквієм підготували та організували керівники Городоцького історико-краєзнавчого музею та Городоцької малої академії мистецтв ім. П.Андрусіва, керівники гуртків Луців В.А., Рап М.Я., Лань І.С., Пивовар А.В.

Залишити відповідь