Лінійка, присвячена річниці пам’яті Небесної Сотні

egVFtUQ7IK4Хвилиною мовчання розпочалася урочиста лінійка, присвячена річниці пам’яті Небесної Сотні. Учні запалили свічки, звучала пісня “Плине кача”. Зі сльозами на очах згадували учні загиблих патріотів на Майдані. Вони стали символом гідності українців, символом патріотизму, стійкості, мужності. Перехоплює дух, коли бачимо на екрані Сергія Нігояна… Він розумів слова Тараса Шевченка і у потрібну мить намагався підтримати бойовий дух українських повстанців:

“Борітеся, поборете!
Вам Бог помагає
В своїй хаті своя правда
І воля святая!”

Про ситуацію в зоні АТО розповів заступник директора школи Бала І.Я.
Світлик І.М., педагог-організатор, з гордістю повідомила про те, що у Галичанівській школі є молоді поети, яких до глибини душі ранили криваві події війни. Свої переживання вони висловили у чудових рядках поезії. Субботіна Юлія, 8 клас

“Козацькому роду нема переводу”
Та тільки от, на жаль, перевелись…
І краде син ще українську воду
Щоб погасить ліси, що зайнялись,
І все горить, але не те важливо,
Бо це не в нас, це десь на чужині…
А чужиною зветься Україна!
Ми безпритульні на своїй землі
Безхатченки без голосу і права,
Покірні ми раби зі всіх сторін!
Бо ми всерівно не протистоїм…
Бо нас зламали, нам закрили небо
А ми й без сонця научились жить,
А нам свободи, певно і не треба
Бо розігнутая спина болить…

У цей день, після уроків учні 9 класу доправили до церкви Благовіщення до капелана отця Михайла зібрані дітьми школи продукти харчування: макарони, гречку, рис, сіль, чай, цукор, воду та ін.( у школі відбулася доброчинна акція “Допоможи воїнам”). Дякуємо оператору котельні школи Швецю Петру, який доправив вантаж своєю автівкою. Фотографію передачі харчів можна знайти в соціальних мережах о.Михайла.

Залишити відповідь