Вчаться молоді спеціалісти

IMG_20150225_10534825 лютого у Городоцькій ЗОШ І – ІІІ ст..№4 відбулося засідання школи молодого вчителя української мови та літератури. Учителі – початківці відвідали урок української літератури в 11 класі, який провела керівник школи Козак Любов Михайлівна. Молоді педагоги змогли поринути в атмосферу національно-визвольної боротьби періоду Хмельниччини, побувати на імпровізованому суді над Марусею Чурай, послухати уривки пісень, автором яких є українська Сапфо. Також присутні побачили, як можна на уроці поєднати такі методи роботи, як «Закінчи речення», «Займи позицію», « Я – герой твору».
Після уроку молоді філологи вчилися створювати різноманітні проблемні ситуації, які можна застосувати на уроках української літератури. Ця частина практичного заняття пройшла у формі ділової гри.
Далі керівник школи Козак Л. М. провела практикум, під час якого молоді педагоги працювали над завданнями, виконання яких викликають труднощі в учнів на уроках української мови.
Закінчилася робота анкетуванням, де присутні окреслили коло проблем, які виникають в процесі викладання української мови та літератури в школі. Результати опитування допоможуть спланувати подальшу роботу школи молодого вчителя.

Залишити відповідь