81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на березень 2015 року

№ з/п Назва заходу Хто відповідає Дата і час Місце проведення

Методична робота

1 Комплексний залік для вчителів початкових класів, які атестувались у 2011 році М. Фостяк, вч. початкових класів 1.03-30.03 ЗНЗ району
2 Засідання методичного об’єднання вчителів хімії (Городоцький округ) І. Роговик, О. Іщук 02.03, 1000 Городоцький НВК №5
3 Засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики (запрошуються вчителі ЗНЗ І-ІІІ ступенів) І. Живчин 03.03, 1030 Заверещицька ЗОШ, (поїзд з м. Городка о 915)
4 Засідання окружного методичного об’єднання вчителів фізичної культури (Великолюбінський округ) В. Леміч, Р. Лучинін, Ю. Демчук 05.03, 1000 Великолюбінська ЗОШ
5 Подати графіки засідань атестаційних комісій І рівня та попередні дані про педагогічних працівників, що атестува-тимуться атестаційною комісією ІІ рівня Голови атестаційних комісій І рівня, А. Миколик До 6.03 М/к
6 Семінар-практикум заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи «Сучасний урок іноземної мови» О. Войціцька, О. Косик 10.03, 1000 Братковицька ЗОШ
7 Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи В. Леміч 11.03, 1000 Городоцька МАМ
8 Засідання школи педагогічної майстерності вчителів української мови та літератури Г. Кузбит, Д. Федух 11.03, 1000 Переможненська ЗОШ
9 Засідання школи психологічної майстерності практичних психологів О. Тригуб 12.03, 1000 Городоцька МАМ
10 Засідання окружного методичного об’єднання вчителів фізичної культури (Мшанський округ) В. Леміч, В. Микитин, Р. Маскаль 12.03, 1100 Мшанська ЗОШ
11 Засідання районного методичного об’єднання вчителів художньої культури Г. Гринашко, Л. Фостяк 12.03 Мавковицький НВК (авт. 1045 від АС)
12 Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів «Школа 3 класу – 2014» М. Морміль, В. Львович 13.03, 1400 Городоцька МАМ
13 Засідання школи педагогічної майстерності вчителів світової літератури Г. Кузбит, Г. Бедрило 16.03, 955 Мшанська ЗОШ (поїзд з м. Городка о 900)
14 Засідання творчої групи вчителів історії О. Грищенко, О. Сорока 17.03, 1000 Городоцька ЗОШ №4
15 Засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання Ю. Губарєв 17.03, 1100 Переможненська ЗОШ (авт. №202 о 920 від АС)
16 XIXзвітно-виборна конференція Городоцької районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Запрошуються делегати конференції і керівники шкіл.Початок реєстрації о 1030. Г. Вакар 18.03, 1130 Городоцький НВК №5
17 Засідання творчої групи вчителів початкових класів Г. Ліщинська, В. Львович 19.03, 1220 Городоцький НВК №2
18 Засідання окружного методичного об’єднання вчителів фізичної культури (Городоцький округ) В. Леміч, Є. Горінь   19.03, 1300 Городоцький НВК №2
19 Урочистий вечір, присвячений переможцям учнівських олімпіад та конкурсу-захисту учнівських дослідницьких робіт МАН «Розумники-розумниці» О. Войціцька, М. Рибак 19.03, 1400 Народний дім м. Городка
20 Організувати і провести Міжнародний конкурс «Кенгуру-2015» М. Фостяк, координатори конкурсу 19.03 ЗНЗ району
21 Пробне зовнішнє незалежне оцінювання Г. Кузбит, О. Іщук керівники шкіл 21.03 28.03 (відповід-но до запро-шення) Городоцький НВК №5
22 Заняття школи молодого вчителя початкових класів М. Порєчна 24.03, 1020 Городоцький НВК №2
23 Семінар для вчителів історії «Проведення практичних занять у 5-6 кл.: проблеми і шляхи вирішення» О. Сорока 24.03, 1100 Городоцька МАМ
24 Засідання школи молодого вчителя історії О. Сорока, В. Божик 24.03, 1300 Городоцька МАМ
25 Засідання творчої групи вчителів української мови та літератури Г. Кузбит, М. Гавришко 25.03, 1100 Городоцька МАМ
26 Засідання районного методичного об’єднання голів шкільних методичних об’єднань класних керівників В. Леміч, І. Баховська, Р. Козій 25.03, 1400 Городоцька МАМ
27 Заняття школи молодого вчителя англійської мови О. Ждан 26.03, 1000 Городоцька ЗОШ №3
28 Засідання районного методичного об’єднання вчителів німецької мови О. Стельмах 26.03, 1000 Городоцький НВК №2
29 Засідання керівників шкільних музеїв О. Сорока 27.03, 1400 Городоцька МАМ
30 Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів «Школа 1 класу – 2014» М. Морміль, С. Колодка 30.03, 1400 Городоцька МАМ
31 Подати атестаційні листи педагогічних працівників, що атестуватимуться атестаційною комісією ІІ рівня, та клопотання від атестаційних комісій І рівня Голови атестаційних комісій І рівня, А. Миколик До 31.03 М/к
32 Районний етап конкурсу учнівських агітбригад «Молодь обирає здоров’я» (заявки подати до 05.03.2015 р.) В. Леміч 31.03, 1400 Городоцька МАМ
33 Провести заходи на відзначення Шевченківських днів Директори ЗНЗ, вч. укр. мови та літератури Протягом місяця ЗНЗ
Апарат відділу освіти
1 Організація гарячого харчування в школах району Ю. Левкович Протягом місяця Відділ освіти
2 Підготовка питання на колегію відділу освіти «Контроль за станом навчально-виховногопроцесу у ЗНЗ району» М. Старак Протягом місяця Відділ освіти
3 Колегія відділу освіти: 1. Про стан виконання Закону України «Про охоронупраці» у закладах освіти району: ЗНЗ, ПНЗ, ДНЗ 2. Стан викладання та рівеньнавченостіучнів з географії. 3. Стан викладання, рівеньнавченостіучнів з інформатики у 2 і 3 класі та створення умов для навчання. І. Яскевич Ю. Левкович     Л. Лещишин   М. Морміль 26.03, 1000 Городоцька МАМ
Група централізованого обслуговування
1 На виконання доручення голови райдержадміністрації розробити конкретні заходи щодо зменшення споживання енергоносіїв у 2015 році у кожному загальноосвітньому закладі району С. Котяш, Б. Пилат Протягом місяця Відділ освіти
2 Проведення постійного моніторингу за використанням енергоносіїв в натуральних показниках у всіх навчальних закладах та подання інформації у відділ економічного розвиту та фінансове управління Я. Рап, Б. Пилат Протягом місяця Відділ освіти
Робота освітніх округів
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4
1 М/о вч. української мови та літератури Т. Яблонська, Н. Фостяк 04.03 Добрянська ЗОШ
2 М/о вч. історії Р. Горішній 10.03 Долинянська ЗОШ
3 М/о вч. фізики М. Гук 11.03 Мильчицька ЗОШ
4 М/о вч. математики М. Карлюк, Є. Хома 12.03 Долинянська ЗОШ
5 М/о вч. англійської мови Г. Єлізарова 26.03 Городоцька ЗОШ №3
Освітній округ на базі ГородоцькогоНВК №5
1 М/о вч. української мови та літератури Г. Сирватка, І. Копестин-ський 04.03 Мшанська ЗОШ
2 М/о вч. математики М. Домагальська 05.03 Порічненська ЗОШ
3 М/о вч. початкових класів Н. Баран 11.03 Повітненська ЗОШ
4 М/о вч. світової літератури Т. Війтів 16.03 Городоцький НВК №2
Комарнівський освітній округ
1 М/о вч. математики Г. Комарницька 12.03 Кліцківська ЗОШ
2 М/о вч. початкових класів Х. Гринишак 18.03 Кліцківська ЗОШ
3 М/о вч. української мови та літератури С. Косаняк 18.03 Підзвіринецька ЗОШ
4 М/о вч. англійської мови М. Тимань 19.03 Андріянівська ЗОШ
Переможненський освітній округ
1 М/о вч. англійської мови О. Лев 12.03 Березецька ЗОШ
2 М/о вч. української мови та літератури О. Комінко 18.03 Монастирецька ЗОШ
3 М/о вч. початкових класів У. Боднар 25.03 Новосільська ЗОШ

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика