81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Першість ДЮСШ з міні-футболу присвячена пам`яті Героїв Небесної Сотні

g5xZ62tML2M1 березня у спортивному залі Городоцької ЗОШ №3 відбулась відкрита першість Городоцької районної ДЮСШ з міні-футболу серед учнів 2003-2004 р.н. В турнірі взяли діти з м.Городок (тренер-викладач Б.Борис), вул. Авіаційна-Черляни (Р. Андрухович), м.Комарно (В.Щутяк) та с.Суховоля (І.Лильо). Змагання пройшли за коловою системою у три тури. Найправнішими у турнірі виявились вихованці Б. Бориса, хлопці з райцентру не зазнавши жодної поразки від своїх однолітків впевнено посіли найвищу сходинку у турнірній таблиці, за ними Авіаційна-Черляни , третє місце у Комарнян, а Суховільчани не вигравши жодного матчу посіли четверте місце. Кращим бомбардиром став представник Городоцької команди – Гурецький Дмитро, який забив суперникам 17 м`ячів, кращий гравець Лильо Захар (Суховоля), воротар – Осередчук Марко (Комарно), а кращим захисником визнано Петришина Вадима (Городок). Перемощі та призери турніру були нагороджені пам`ятними медалями та грамотами. Організатори турніри висловлюють щиру подяку Народному депутату Ярославу Дубневичу за допомогу в організації турніру.