Засідання районного методоб’єднання вчителів інформатики

IMG_0978У перші дні весни, 3 березня 2015 р., у Заверещицькій ЗОШ «Берегиня» відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики. Дружний колектив вчителів інформатики відвідав відкритий урок колеги Живчина Ігоря Олеговича з теми «Створення діаграм в Excel».
Урок почався з повторення правил техніки безпеки в комп’ютерному класі, що є дуже важливим моментом. Для повторення матеріалу вчитель створив інтерактивні вправи за допомогою онлайнового сервісу LearningApps.org. При вивченні нової теми були використані комп’ютерна презентація та індивідуальні завдання. Вчитель користувався проблемним методом навчання. Виклад нового матеріалу поєднано із сучасним життям, практикою, характеризувався логічністю і довершеністю поетапного викладу цікавої теми. Всі факти, які повідомлялись учням, – достовірні і науково обґрунтовані, подано багато додаткової цікавої та корисної інформації. Під час самостійної роботи десятикласники швидко і впевнено зреалізували поставлені цілі, творчо підійшли до роботи на комп’ютерах. Різноманітні види роботи активізували учнів, що продемонструвала їхня практична робота. Школярі ще раз зрозуміли роль інформації в сучасному суспільстві і можливості інформаційно-комунікаційних технологій у створенні, обробці й розповсюдженні інформації. Поставлену мету учитель досяг. Учні навчилися користуватися набутими знаннями і створювати діаграми, ознайомилися з різними типами діаграм, зуміли вибрати необхідний тип діаграми, залежно від поставленої задачі. Є бажання користуватися додатковою літературою. Урок проведено на високому науково-методичному рівні. Всі етапи уроку послідовно змінювалися. Учитель закріпив набуті учнями знання та підбив підсумок уроку, використовуючи рефлексію у вигляді інтерактивного тесту. Педагог раціонально використав відведений для уроку час. Мета уроку відповідає структурі і є досягнутою, формулюється чітко, конкретно й лаконічно. На це вказує активність учнів під час опитування в кінці уроку.
IMG_1033Під час обговорення уроку Ігор Олегович виступив із самоаналізом. Вчителями методичного об’єднання було відзначено, що всі учні були активні на уроці і зацікавлені темою, оскільки використані на уроці технології відповідали поставленій меті уроку. Вчителі, голова методоб’єднання, директор та заступник директора школи фахово оцінили урок і подякували Живчину Олегу за його підготовку та проведення.
Дирекція школи щиро впевнена, що молодий енергійний вчитель Живчин Ігор Олегович з хорошими професійними навиками, постійною потребою до знайомства із новим використанням новітніх технологій завжди готовий прийти на допомогу. Без Ігоря Олеговича, його професійної допомоги, практично не обходяться вчителі школи з питань підготовки презентацій та проектів.

Залишити відповідь