Засідання методичного об’єднання соціальних педагогів Городоччини

DSCN48845 березня 2015 року в Городоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбулося засідання методичного об’єднання соціальних педагогів Городоччини, на якому було розглянуто питання співпраці школи, державних структур у роботі з дітьми, громадських організацій та сім’ї у вихованні свідомого громадянина України.

Соціальні педагоги обговорили актуальні проблеми становлення громадянського суспільства у нашій країні, зокрема питання нормативно – правової бази, доцільності поєднання різноманітних методів і форм виховної роботи, залучення учнів до активної громадської діяльності.

У своєму виступі соціальний педагог школи Кішко Леся Степанівна підкреслила важливість даних питань, особливо в контексті тих викликів, які стоять сьогодні перед нашим суспільством. «Події останніх місяців наочно продемонстрували усьому світові високу громадянську та національну свідомість українців, особливо молоді. Тому формування якостей свідомого громадянина і патріота повинні стати пріоритетним у нашій роботі», – наголосила доповідач.

Залишити відповідь