Звітно-виборна конференція Городоцької районної організації профспілки працівників освіти і науки України

11071587_796741130410476_1831480533277974867_nВчора , 18 березня, у приміщенні Городоцького НВК № 5 відбулася звітно-виборна конференція Городоцької районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі конференції взяли участь делегати первинних профспілкових організацій, голова Львівської обласної організації Профспілки Марія Яцейко, заступник голови районної ради Володимир Більовський, секретар міської ради Юлія Віткова, керівник відділу освіти Ігор Яскевич, завідувач методичного кабінету Орися Войціцька, депутат районної ради, голова комісії з питань освіти Іван Вовк, методист райво Дарія Строкач, керівники загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів.

І доповідачі, Ганна Вакар(голова районної організації ), Уляна Бохонко(голова ревізійної комісії організації), і виступаючі , детально висвітили напрямки діяльності, об’єктивно проаналізували зроблене та реально окреслили завдання на майбутнє.

Вакар Г.О. подякувала тим, хто з певних причин залишили ряди профспілкового активу і висловила впевненість, що їх досвідом і вмінням ще довго будуть послуговуватися їх наступники.

Голова Профспілки відзначила , що робота голів профорганізаторів – це додаткове навантаження, яке вимагає великої затрати як фізичного, так і духовного ресурсу. І якщо люди за заробітну плату не завжди ретельно виконують свою роботу, то якої вдячності заслуговують ті, хто виконує її на громадських засадах.

Ганна Олександрівна констатувала, що рада, президія ради працювали над пошуком та удосконаленням нових форм взаємодії з усіма структурами влади на місцях., підкреслила, що використовувались усі можливості, щоб привернути увагу соціальних партнерів, голів та депутатів місцевих рад до необхідності підвищення рівня соціальної спрямованості місцевих бюджетів в освітній галузі.

Голова Профспілки подякувала за конструктивну співпрацю. толерантність та реальне соціальне партнерство керівникам місцевих органів влади, керівнику відділу освіти , керівникам закладів і установ освіти, які своєю присутністю підтвердили . що до здобутків і проблем освітян їм не байдуже.

Конференція підтримала кандидатуру Марії Яцейко на посаду голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

А головою Городоцької районної організації профспілки на другу каденцію була обрана Ганна Вакар.

У своєму заключному слові вона зазначила, що люди довірили профспілці захищати їхні соціально-економічні права та інтереси, і вона не може зрадити цю довіру . Нестабільна політична ситуація, кризові явища в економіці, виклики сучасності ставлять високі вимоги до профспілкових активістів, які зобов’язані якісно змінюватися і ставати дієвою силою для забезпечення гідного статусу освітянина. Лише за цих умов, – продовжувала Ганна Вакар,- можна розраховувати, що кожен спілчанин дійсно пишатиметься своєю приналежністю до освітянської профспілки.

Голова профспілкової організації побажала всім добра, Божої ласки, міцного здоров’я, щастя, оптимізму, професійних здобутків і віри у щасливе майбутнє , миру і спокою у кожну душу, в кожну родину, в кожен колектив і в Україну.

Залишити відповідь