81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@rambler.ru

Городоцька районна державна адміністрація

dsc06276 16-2013-10-04-15-55-19 dsc06311 100_6714

Підпишіться на новини відділу освіти
Введіть вашу електронну адресу:


Наш банер
Відділ освіти Городоцької райдержадміністрації

Шановні освітяни!

Великдень - одне з найдавніших свят, яке символізує чудесне відродження життя, зміцнює кожного з нас духовно та дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і милосердям. Сердечно бажаю, нехай переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжує Вас і Ваші родини, дарує наснагу для нових перемог і звершень, а сяйво Господнього Воскресіння приносить у Ваші домівки достаток, щастя і міцне здоров’я. Нехай Боже благословення об`єднає у невпинному поступі на тернистій дорозі до щастя, добробуту й гармонії та буде запорукою миру і духовного відродження на нашій рідній землі!


Керівник відділу освіти: І. Яскевич
Головна » Вісті зі шкіл » Інфомаційно-виховний захід на тему «Чорнобиль – трагедія століття»

Інфомаційно-виховний захід на тему «Чорнобиль – трагедія століття»Уже 25 років чути відлуння Чорнобильського дзвону… 26 квітня – день, коли з болем згадують в Україні і в цілому світі цю жахливу подію. Адже тільки тепер відчули люди її смертельні щупальці – збільшення кількості важких недуг. Це наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС, та чи вони останні?

26 квітня 2011 року у Галичанівській ЗОШ традиційно відбулося вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. У вступному виступі класний керівник 6 класу І.Д. Пилат нагадала присутнім про історію катастрофи, поєднала цю подію із сучасністю. З болем розповідали про ці страшні події учні 6 класу. Ніхто не чекав у той сонячний день, що станеться така біда. Стахів Юлія і Чорна Галина говорили про тих, хто першими гасили полум’я реактора, хто загинув, віддавши своє життя за життя кожного із нас, хто отримав велику дозу радіації, але вижив, про людей, які стали героями у мирний час.

Учні Кавчинська Юлія і Гаврилюк Ігор розповіли про наслідки катастрофи для України і світу. Дитячі уста промовляли про те, що прекрасне місто Прип’ять, навколишня територія стали легендою, таємницею, бо все навколо стало отруйним – не доторкнись до квітки, не доторкнись до травинки. І хто знає, скільки треба часу, щоб знову забуяло життя, щоб знову залунав дитячий сміх.

В кінці виступу всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. З метою відзначення Дня Чорнобильської трагедії у школі випущено стінну газету «Дзвони Чорнобиля», організовано книжково-журнальну виставку «Чорнобиль – трагедія століття».