81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

dsc03454 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 18 105

Підпишіться на новини відділу освіти
Введіть вашу електронну адресу:


Наш банер
Відділ освіти Городоцької райдержадміністрації
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.
З Новим Роком !

Керівник відділу освіти: І. Яскевич

Інфомаційно-виховний захід на тему «Чорнобиль – трагедія століття»

Уже 25 років чути відлуння Чорнобильського дзвону… 26 квітня – день, коли з болем згадують в Україні і в цілому світі цю жахливу подію. Адже тільки тепер відчули люди її смертельні щупальці – збільшення кількості важких недуг. Це наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС, та чи вони останні?

26 квітня 2011 року у Галичанівській ЗОШ традиційно відбулося вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. У вступному виступі класний керівник 6 класу І.Д. Пилат нагадала присутнім про історію катастрофи, поєднала цю подію із сучасністю. З болем розповідали про ці страшні події учні 6 класу. Ніхто не чекав у той сонячний день, що станеться така біда. Стахів Юлія і Чорна Галина говорили про тих, хто першими гасили полум’я реактора, хто загинув, віддавши своє життя за життя кожного із нас, хто отримав велику дозу радіації, але вижив, про людей, які стали героями у мирний час.

Учні Кавчинська Юлія і Гаврилюк Ігор розповіли про наслідки катастрофи для України і світу. Дитячі уста промовляли про те, що прекрасне місто Прип’ять, навколишня територія стали легендою, таємницею, бо все навколо стало отруйним – не доторкнись до квітки, не доторкнись до травинки. І хто знає, скільки треба часу, щоб знову забуяло життя, щоб знову залунав дитячий сміх.

В кінці виступу всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. З метою відзначення Дня Чорнобильської трагедії у школі випущено стінну газету «Дзвони Чорнобиля», організовано книжково-журнальну виставку «Чорнобиль – трагедія століття».