Світле Христове Воскресіння

5MtB1zlqdXYГорять свічки, блищать ікони,
Земля в молитві до небес,
Христос Воскрес! – лунають дзвони,
І слів – воістину воскрес!

Вже багато століть щовесни приходить до нас великий празник, великий день – Великдень. Це величне свято зі свят, торжество із торжеств світлого Воскресіння Христа, який приніс себе в жертву за гріхи людей і спокутував їх своїми стражданнями. Саме слово «паска» у перекладі з грецької означає «страждати». Але це світле і радісне свято воскресіння Сина Божого Ісуса Христа.

З 14 по 17 квітня у Керницькому НВК проводився тиждень «Великоднє сонечко». У ці святкові дні учні брали активну участь у всіх запланованих заходах. Учні 1-4 класів оформили у своїх класах виставки малюнків та великодніх аплікацій. Учні 5-7 класів на уроках образотворчого мистецтва розмальовували писанки. Під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Заяць Л.М. учні створили композицію «Писанковий дивосвіт». Заступник директора з виховної роботи Петрівська І.С. та педагог-організатор Сенюта І.Я. провели театралізоване дійство «Великодній кошик». У цьому дійстві брали участь учні 3 та 5 класів. Всі діти були одягнені у святкові костюми, ведучі у вишиванки. Під час дійства учні читали вірші, виконували гаївки, водили хороводи.

Отже, вивчаймо народні традиції, пов’язані з найулюбленішим весняним святом усіх християн – Великоднем – днем Воскресіння Ісусу Христа.

Залишити відповідь