В Городоцькій МАМ вшанували День Чорнобильської трагедії

27 квітня 2015 р. в Городоцькій МАМ ім.П.Андрусіва відзначили День пам’яті Чорнобильської трагедії. Методист МАМ Рашевська Н.В. підготувала та провела виховну годину для вихованців гуртків. У своїй розповіді наголосила на тому, що серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Ми ніколи не повинні забути героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.Радіаційні промені смерті не змогли знищити дух героїзму, солідарності й самовідданості тих чоловіків і жінок, які боролися у Чорнобилі з ядерною стихією.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі. Ми закликаємо зберігати пам’ять Чорнобиля і шанувати мужність тих співвітчизників, хто живе сьогодні з нами. Ми маємо пам’ятати про Чорнобиль та робити все, щоб більше в жодній частині світу не повторилася ядерна катастрофа.

Діти переглянули фільм про Чорнобильську трагедію *Як це було…* , оглянули інформаційні стенди про Чорнобильську трагедію (стенди підготували керівники гуртків МАМ) та виставку дитячих малюнків приурочену Чорнобильській трагедії.

Залишити відповідь