81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Найрідніша у світі

0DlqEo21swAМамо рідна! Хай святиться твоє ім’я! Всі квіти тобі складаю до ніг, Хай скроні не сріблять завчасно сніг, Хай обминають тебе печалі й журба І многими будуть щасливі літа.

У травні, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишному вбранні весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають день Матері. Свято Матері було і є близьким і дорогим нашому народу, тому що в душі його завше живе любов до Матері в троїстому єднанні: Матері Божої – найсвятішої Богородиці, матері-України – нашої любимої вітчизни, і матері рідної, якій завдячуємо своїм життям. 12 травня, учні Керницького НВК вітали своїх матерів із святом. Під керівництвом класного керівника Заяць Л.М. учні 7 класу підготували концертну програму. Учні 5-9 класів виконували пісні, читали вірші присвячені матерям. Учні 10 класу представили презентацію «Найрідніша у світі».

Закінчився концерт дитячими словами: Станемо перед Матір’ю на коліна Й помолимось, як Матері Божій. Станемо на коліна перед матір’ю Й виростемо духом аж до небес. Боже, прийми молитву своїх дітей, бо ми просимо за Україну, за рідну матір, і молитва наша праведна, як і любов.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика