81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Шаховий турнір серед шахістів ІІІ, ІІ, І розрядів та кандидатів в майстри спорту присвячений Дню Незалежності України

23 серпня 2015 року в ЗОШ №5 м. 23.08.2015 ЗОШ №5. Турнір до Дня НезалГородка відбувся шаховий турнір серед шахістів ІІІ, ІІ, І розрядів та кандидатів в майстри спорту присвячений Дню Незалежності України. У змаганнях прийняли участь шахісти Львова, Зимної Води, Брюхович та Городка. Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу 10 хвилин + 10 секунд за кожен зроблений хід до закінчення партії кожному учаснику змагань. Переможцем турніру в номінації школярі юнаки став учень 11 класу ЗОШ №5 м.Городка Володимир Зровко. На другому місці учень 5 класу Городоцької гімназії Миськів Віталій. На ІІІ місці восьмикласник ЗОШ №4 Мотика Володимир. Переможцем турніру серед дівчат стала учениця 4 класу ЗОШ №3 Марта Гуль, на другому місці студентка п’ятого курсу Львівського Університету ім.І.Франка Наталя Пристава третьою фінішувала третьокласниця ЗОШ №3 м.Городка Вероніка Бучковська. Кращий результат серед пенсіонерів показав 66 річний Буйна Богдан з Зимної Води. Наймолодшою учасницею турніру стала 7 річна учениця другого класу ЗОШ №3 м.Городка Вікторія Пронько. Переможцем турніру в абсолютному заліку став 52 річний гість змагань, кандидат в майстри спорту Лопадчак Мирослав з Брюхович з результатом 6,5 очок з 7 можливих. На другому місці кандидат в майстри спорту з Городка Франчук Сергій 6,0 очок. На ІІІ місці Володимир Верхола з Зимної Води 5,5 очка. Переможцям та призерам змагань дипломи та медалі вручив майстер ФІДЕ з Городка В.Мелешко. Городоцький дитячий шаховий клуб «Е2-Е4», організатори змагань, учасники турніру та їх батьки щиро дякують директору ЗОШ №5 м. Городка О. Іщук за допомогу у проведенні змагань.