«Юні таланти»

26 вересня  2015 року в концертно-розпереможці всіх вікових груп з нагорважальному клубі «Бродвей» м.Броди відбувся VІ етап обласних шахових змагань «Юні таланти».  Шахові змагання співпали з святкуванням  931 річниці з Дня заснування м.Броди. В змаганнях прийняли участь 74 юних шахістів з  Рави-Руської, Бродів, Дрогобича, Пасік Зубрицьких, Стрия,  Львова, Тернополя,  Пустомит, Ковеля,  Почаєва  та Городка.

VІ етап обласних  змагань з шахів «Юні таланти» розпочались з виконання державного Гімну України учасниками змагань та чудовим концертом шкільних аматорів художньої самодіяльності Бродівських шкіл. Потім присутніх в залі привітали перший заступник Бродівського міського голови Роман Сподарик, керівник сектору молоді і спорту Бродівської РДА Гудима Наталія та представник обласної федерації шахів М.Матвієнко.
Змагання проходили за швейцарською системою у 7 турів з контролем часу 10 хвилин + 10 сек за кожен зроблений хід.
Серед хлопчиків 2008 р.н. і молодших переміг львів’янин Коваль Дарій з результатом  5 очок. На ІІ місці учень другого класу ЗОШ №3 м.Городка Кисіль Василько  в якого 4 очка. На ІІІ місці Котормус Давид  зі Львова у якого  також 4 очка.

Серед дівчат 2008 р.н. і молодших перше місце посіла Грига Даринка учениця 2 класу Городоцької гімназії з результатом 5 очок. На ІІ місці Казюк Соломія з Рави-Руської  3 очка. На ІІІ місці  Тертека Ірина першокласниця з Городоцької ЗОШ №3 з 2 очками.

Серед дівчат 2006- 2007 р.н. перемогла четвертокласниця з ЗОШ №3 м.Городка Гуль Марта з результатом 5 очок.На другому місці львів’янка Бахор Катерина з 5 очками. На ІІІ місці  учениця 4 класу Городоцької гімназії Грига Ярина 4,5 очка.

Серед хлопчиків 2006-2007 р.н. переміг Дмитро Білецький зі Стрия з результатом 5 очок. На ІІ місці бродівчанин Сачко Михайло в активі якого 5 очка. На ІІІ місці Гончук Дмитро  з Бродів з результатом 5 очок.
Серед хлопчиків 2004-2005 років зі 100% результатом переміг першорозрядник з Дрогобича Гищук Андрій здобувши  7 очок з 7 можливих. На ІІ місці львів’янин Чугай Роман з результатом 6 очок. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднявся Манжос Артем з Ковеля з результатом 6 очок.

Серед дівчат 2004-2005 р.н. перемогла стиянка Юлія Кравець з результатом  5 очок.  На другому місці Хомич Анна зі Львова 4 очка, на третьому місці Кондратюк Вікторія з Дрогобича в якої  3,5 очка.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів, медалями та кубками.

Кваліфіковано провели турнір судді Євген Гладиш з Пустомит та Володимир Кузик з Дрогобича очолювані арбітром міжнародної категорії Олександром Прохоровим зі Львова.
Наступний VІІ  етап  обласних шахових змагань «Юні таланти» відбудеться 11 жовтня у м.Пустомити.
Дирекція Городоцької ДЮСШ відділу освіти Городоцької райдержадміністрації, дитячий шаховий клуб «Е2-Е4» висловлюють подяку голові Городоцької райдержадміністрації Володимиру Ременяку  та власнику логістичної компанії «Захід Ресурс» Сергію Бадяку за допомогу у перевезенні дітей без якої участь городківчан у турнірі була б неможлива.

 

 М.Матвієнко.

Залишити відповідь