Засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури

DSC094939 грудня 2015 р. на базі Коропузької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. На педагогічній годині з доповіддю «Методи навчання української мови в системі компетентнісної освіти» виступила Тюрдьо М.В. Педагоги розглянули і проаналізували методи компетентнісно орієнтованого навчання і дійшли висновку, що результат такого освітнього процесу – випускник, який адекватно реагує на зміни в суспільстві, спроможний розв’язати особисті та суспільні проблеми, приймати нестандартні рішення.
Лисейко Н.І. разом з учителем художньої літератури Корінцем Л.І. провела інтегрований відкритий урок у 9 класі «І.П. Котляревський «Наталка Полтавка». Наталка Полтавка як уособлення кращих рис української дівчини. Роль пісні в соціально-побутовій драмі». Чітко сформульовані тема та мета уроку дали можливість учням визначити перед собою конкретні цілі. Учителька змогла створити на уроці ситуацію успіху, поставити перед класом проблемне питання «Чи може Наталка бути ідеалом сучасної дівчини?». Учні не лише аналізували, зіставляли окремі епізоди, але й перевтілювалися в героїв, імпровізували. Найцікавішим було те, що школярі почули пісні Наталки, Петра, Тетерваковського, Макогоненка («живий голос») у виконанні вчителя художньої літератури Корінця Л.І. та його дружини Олі, оперної співачки.
Під час рефлексії учні впевнено відповідали, що Наталка Полтавка – справді ідеал сучасної дівчини і зразок для наслідування. Учасники методичного об’єднання обмінялися думками щодо ефективності інтегрованих уроків.
Завершилось засідання презентацією проекту «Шептицький і Франко», яку підготувала Мельник Б.Б., учите ль Великолюбінської ЗОШ І-ІІІ ст.

Залишити відповідь