Презентація досвіду освітньої діяльності педагогів дошкільного відділення «Віночок» Городоцького НВК №5

Изображение 056У дошкільному відділенні «Віночок» відбулося чергове засідання школи  молодого вихователя. Молоді фахівці закладу розповіли про особливості навчання і виховання дітей, про перший досвід застосування набутих  знань  на практиці, прокоментували фахову допомогу заступника директора Городоцького НВК №5 Г.Алексюк, методиста  Г.Квасниці.

Г.Алексюк зауважила, що вихователі вміло проводять різноманітні форми роботи з дітьми,творчо підходять до організації  навчання та виховання дітей. Г.Квасниця розкрила основні труднощі в роботі молодих вихователів та способи підвищення їх кваліфікації. У ході засідання учасники обговорили актуальні проблеми щодо планування різних видів  ігрової діяльності під час навчально-виховного процесу.

Педагоги відвідали інтегровані заняття «Веснонько-весно, в гості завітай!» у  старшій групі, вихователь Х. Гадзало; «Український віночок» – у молодшій групі, вихователь О.Хміль. Досвідом поділились досвідчені вихователі Є.Паліса та Г.Целень, які показали такі форми роботи з дітьми, як сюжетно-рольову гру «Перукарня», екскурсію в бібліотеку.

Н.Іус, керівник школи молодого вихователя, відзначила, що такі форми роботи вчать дітей розуміти, усвідомлювати, дотримуватись культури людських взаємин. Ігрова форма спонукає дітей до активності та мовленнєвої творчості.Изображение 029

Залишити відповідь