81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Першість м. Яворова з пауерліфтингу

16 квітня в м. Яворові відбувся відкритиx6vigFIJ0nQй чемпіонат м. Яворова з класичного пауерліфтингу. В Яворів на змагання прибули спортсмени зі Львова, Тернополя, Новояворівська, Пустомит, а також участь взяли вихованці відділення пауерліфтингу з Городоцької ДЮСШ, ці змагання були попереднім етапом перед Відкритим Кубком СК «Скіф» Львівського державного університету фізичної культури, які входять у календар Львівської обласної організації пауерліфтингу і в свою чергу є відбірними до Кубка України з класичного пауерліфтингу. Серед наших краян на п’єдестал пошани піднімались: ІІ місце у ваговій категорії до 43 посіла з результатом у присіданні 62 кг, жим штанги лежачи 30 кг, станова тяга 67 кг Голубник Мар’яна з   Комарного (тренер-викладач О. Войтів), в тій самій категорії учениця з Великолюбінської ЗОШ Віталія  Лучечко  посіла ІІІ місце з результатам 55 кг,30 кг, 65 кг (тренер-викладач І. Яремчук), у категорії до 47 кг ІІ місце посіла Вишинська Анастасія (55 кг, 30 кг, 70 кг) з Великого Любеня,  у ваговій категорії до 52 кг ІІІ місце виборола Максим’як Христина з Комарна з результатами 50 кг, 25 кг, 70кг. Серед хлопців вдало виступили Сельнічек Дмитро з Великого Любеня, який з результатими 115 кг, 75 кг, 130 кг, посів ІІІ місце у категорії 74 кг, також на третю сходинку піднявся Кость Роман з Комарна, який  змагався  у  категорії  83 кг,  результати Романа 105 кг, 85 кг, 150 кг. Вітаємо спортсменів, бажаємо подальших вдалих виступів.