Подвійна перемога дошкільнят з Городка

IMG_3836

  8 травня 2016 року у м.Городку за сприяння Львівської обласної федерації шахів відбувся перший особистий чемпіонат області  з шахів серед дошкільнят.  В змаганнях прийняли участь 34 шахісти з Бродів, Брюхович, Жовкви, Рави-Руської, Львова  та  Городка. Змагання проводились за швейцарською системою в 8 турів. Контроль часу – 10 хв. + 10 cек.

Чемпіонкою області серед дівчат стала вихованка городоцького дитсадка «Барвінок» Вікторія Жезло з результатом 5 очок з 8 можливих (тренер М.Матвієнко). Срібної нагороди чемпіонату удостоєна львів’янка Хомицька Катерина, вихованка тренера Л.Савчук з 5 очками. Бронзову нагороду чемпіонату здобула городківчанка Саврун Яна,  в активі якої 4 очок (тренер М.Матвієнко). По чотири очка здобули також городківчанки Владислава Грицак та Анастасія Криса, однак за додатковими показниками Влада четверта а Анастасія п’ята.

Чемпіоном області серед хлопчиків став вихованець городоцького дитсадка «Барвінок» Юліан Бучковський з відмінним результатом 7,5 очок з 8 можливих (тренер М.Матвієнко). Срібну нагороду чемпіонату здобув третьорозрядник з Брюхович Шабаранський Юрій, в активі якого 6 очок (тренер М.Лопадчак). 6 очок набрали також львів’янин Володимир Конєв та городківчанин Андрій Стодівка. За додатковими показниками бронзову нагороду чемпіонату отримує В.Конєв (тренер Л.Савчук), в А.Стодівки четверте місце.

Лапко Костя з Бродів, здобувши 4,5 очок, маючи з восьми суперників п’ятьох четверторозрядників, виконав норматив четвертого розряду.

IMG_3846Переможці та призери чемпіонату області нагороджені кубками, медалями та дипломами. Крім того переможці серед хлопчиків та дівчаток отримали від організаторів грошові винагороди з розрахунку : І місце- 300 грн;  ІІ місце-200 грн; ІІІ місце -100 грн.

 

М. Матвієнко

Залишити відповідь