81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Нові здобутки Великолюбінських силачів

В суботу у місті Дрогобичі відбувся турнір пам’яті Ігоря Бориса з жиму лежачи. Ігор Борис спортсмен з Дрогобича багаторазовий призер та переможець всеукраїнських змагань, рекордсмен Львівської області та України з окремих вправ з пауерліфтингу, загинув у 2014 році  під час проведення АТО на сході нашої країни. У цих змаганнях взяли участь і спортсмени з Великого Любеня: Вишинська Анастасія яка у ваговій категорії 47 кг з результатом 38 кг посіла ІІ місце, Лучечко Віталія у категорії до 43 кг з результатом 35 кг посіла ІІІ місце, проте віта за коефіцієнтом Уілкса, як найлегша спортсменка посіла І місце на турнірі. Серед юнаків також виступали Майкол Фатнассі, який у категорії до 59 кг, пожавши штангу вагою у 80 кг посів ІІ місце, зовсім мало забракло також Станіславу Орліку щоб піднятися на п’єдестал пошани в результаті унього лише 4 місце. Серед спортсменів з Городоччини слід також відмітити Ігоря Яремчука, який на останньому чемпіонаті України у Коломиї зазнав важкої травми (розрив грудного м’яза) проте впевнено починає повертатись до кагорти кращих спортсменів Львівщини, на меморіалі пам’яті  І. Бориса пожав штангу у 185 кг та впевнено посів І місце у своїй ваговій категорії. Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!13466216_127823587642384_4062885178962402827_n