Святковий концерт у Галичанівській ЗОШ

img_321303 жовтня, в понеділок, учні Галичанівської ЗОШ вітали святковим концертом своїх учителів, сіячів доброго, мудрого, вічного.

Осінь і День вчителя… Між ними є щось спільне: краса, щедрість, мудрість, неповторність.

Вдячність рідним вчителям зібралися висловити випускники школи – учні 9-го.

Святково прибраний клас, декорації створювали неабиякий піднесений настрій.

Учні дякували педагогам за невтомний труд, за те, що ніколи не втрачають вони натхнення, енергії, за добрі, ясні очі, за розуміння, за самопожертву.

Хто у працю виснажливу втілює думку,

Хто до учнів несе її подих живий.

Хто дає нам знання світового ґатунку

Добрі, знані, шановні мої вчителі.

Були і жарти. Гостям  свята учні представили “Новий педагогічний словник”, в якому жартівливо роз’яснювались шкільні поняття, такі як “школа”, “учень”, “журнал”, тощо. Була розіграна сценка, де показано як за шкільними оденними справами вчителі не завжди мають час на свої сім’ї, віддаючи себе школярам.

За важку щоденну працю вчителі дуже рідко отримують якісь подяки і нагороди. В якості подарунка випускники вручали кожному вчителю школи грамоти за різні номінації. Для прикладу номінації “Слідопит”, “Перша зоря”, “Срібний місяць” та інші.

Звучали зворушливі пісні у виконанні учнів.

Ви для нас вчителі чистим спомином у серці

Залишаєте слід, слід тепла і доброти.

Завершився вечір, присвячений Дню вчителя, показом відео, яке зняли про себе самі учні 9-го класу. На кадрах відео привітання учні вітають своїх дорогих вчителів висловами, віршами, веселими сценками. Святковий вальс учні танцювали з вчителями під пісню Н.Май “Вже осінь завітала в Україну”.

Залишити відповідь