УПА- тепер нічого не забуто, УПА- це віра в отчий край

Українська земля…

GE DIGITAL CAMERA Земля, щедро полита кров’ю її героїв та ворогів, земля, на якій протягом віків точилися трагічні  водночас  героїчні події.

Учні Переможненської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом педагога-організатора Гринько Н.М. та музичного керівника Хміля С.П. провели літературно-музичну композицію,, УПА- тепер нічого не забуто, УПА- це віра в отчий край’’.

Надія Михайлівна наголосила  присутнім, що 14 жовтня-це свято, направду, є всенародним святом. Захисниками  Вітчизни є учасники національно – визвольних рухів ХХ століття,учасники Революції Гідності, добровольці і військові, волонтери, діти й дорослі, всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками.

З уст ведучих  Щудло Юлії і Маркевич Ірини прозвучали слова про героїчне минуле України, діяльність УПА, її провідників та політичних лідерів. Учні декламували вірші, виконували патріотичні пісні.

Хвилиною мовчання вшанували воїнів, котрі в ці далекі роки стали на смертельну боротьбу з ненависним ворогом і тих воїнів, які в наш час загинули за волю незалежної України.

Завершився захід молитвою-зверненням, у якій  учні просили Небесного Отця відвернути біду, зіслати благодать і мир для нашої землі.

Тарасевич Христина, голова учнівського самоврядування

Залишити відповідь