Вулицями середньовічного Львова

dscn369631 жовтня  вчителі зарубіжної літератури району побували на виїзному семінарі у Львові. Було цікаво дізнатися,що наше місто  внесено до списку світової культурної спадщини Міжнародної організації ЮНЕСКО. Учасники семінару мали змогу оглянути найважливіші пам’ятки архітектури,що зберегли риси всіх історичних періодів та основних стилів: ренесансу,бароко ,українського модерну. Пройшли вулицями,якими ходили польські королі,австрійські імператори,українські гетьмани, Іван Франко,Леся Українка ,Михайло Грушевський.

Розпочали цікаву екскурсію від Порохової вежі – одного із символів  Львова.

Почули цікаву розповідь про Успенський собор,каплицю трьох святителів,про першого друкаря Івана Федоровича та художника Никифора Дровняка,який розмістився поруч з Домініканським костелом. Схвилювала усіх легенда про історію кохання польського короля та простої дівчини.

По дорозі біля кав’ярні «Гасова лямпа» посиділи за столом поруч із винахідником Яном Зегом.

dscn3670Відвідали Вірменську церкву –унікальну  пам’ятку східної культури. Дізналися про історію вірмен. А фрески ,історія розписів храму не залишила байдужим жодного.

Поверталися в Городок з бажанням  знову приїхати до Львова і з цікавим екскурсоводом п.Антоніною Калашник зануритися в історію міста.

Залишити відповідь