Незабутня поїздка в Трускавець

bez-ymenyУ суботу, 12 листопада 2016 року учні 7 – х класів Городоцької ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів імені Героя України Івана Бльока здійснили незабутню  поїздку  в Трускавець.

Близько 60 дітей відвідали це чудове курортне містечко, яке славиться чисельними здравницями, цілющими водами, красивими горами, що надають місту особливого шарму. Метою нашої поїздки було відвідування дельфінарію. Заздалегідь зайняли місця, діти з нетерпінням чекали вистави, яка розпочалася об 11 годині.

У величезному басейні, глибина якого сягає 6 м., плавали дельфіни – красені. Три тренери готували їх до вистави. І ось вона розпочалася.

Чого тільки ми не побачили! Вражаючі номери з м’ячами, кругамита перекладинами школярі запам’ятали на все життя.

Найбільше глядачів зворушило вміння в дельфінів спілкуватися з тренерами, малювати не перевершені картини.

У другій частині вистави на сцені з’явилися морські котики, які показали свої здібності :«сором’язливість», «залицяння», «запальні танці», які  викликали бурні овації у глядачів .

Година пролетіла швидко. Задоволені та щасливі, ми поверталися додому. Як світилися обличчя дітей, коли вони вже в автобусі ділилися незабутніми враженнями про цих розумних тварин.

У здійснені цієї  захоплюючої подорожі ми завдячуємонародному депутатові України Я. Дубневичута його помічнику в Городоцькому районі  п. В.Ліщинського, завідуючому відділом освіти Городоцької РДА І.А. Яскевичу.

Хай Господь воздасть Вам сторицею за турботу про дітей.

 

Класні керівники             Герасим Н.М.  та Пілат Н.З.

 

Залишити відповідь