Тиждень права у Керницькому НВК

З 05 по 09 грудня 2016 року в Керницькому НВК пройшов тиждень правознавства.

Проведення тижня права було спрямована на те, щоб поглибити знання учнів про свої права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України.  Наша маленька «держава», тобто школа не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі класи нашої школи.

Тиждень правознавства розпочався з шкільної лінійки, на якій вчитель правознавства Куруп В.О. коротко розповів про роль права в нашому житті. Так для учнів 5 – 7 класів був проведений конкурс на тему: «Права дитини в малюнках».

Для учнів 7 – 11 класів було проведене соціологічне опитування « Діти та молодь про свої права». Учні також позмагалися у виготовлені кращої стіннівки на тему: «Право у моєму житті». З учнями 10 класу було проведено урок на тему: «Права людини». Також учні 9 – 11 класів виступили із своїми презентаціями «Права дитини».

Робота по формуванню правових знань продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Джерело: Шкільні новини

Коментувати не дозволено.