в с.Дроздовичі відбулось урочисте відкриття нового сучасного спортивного майданчика

Сьогодні, 25 грудня, в с.Дроздовичі відбулось урочисте відкриття нового сучасного спортивного майданчика із тренажерним обладнанням. Для села ця подія є досить знакова, адже стала справжнім спортивним святом, яке зібрало мешканців села, вчителів та учнів школи, власне біля якої і встановлені спортивні тренажери.
До присутніх звернувся депутат Городоцької районної ради Олег Карапінка, який зазначив, що сьогодні ми відкриваємо перший тренажерний майданчик, що розташований в сільській місцевості; на облаштування майданчика з районного бюджету були виділені кошти в розмірі 60000 грн. П.Олег висловив слова вдячності депутату Галичанівської сільської ради Володимиру Феденку, ТзОВ «РС Форт» та депутату Верховної Ради України Ярославу Дубневичу за сприяння в будівництві майданчика.
До привітального слова приєдналася завідувач сектору молоді та спорту Городоцької райдержадміністрації Оксана Шльомська, яка зазначила, що відкриття таких майданчиків забезпечує повноцінний розвиток місцевої дітвори, яка зможе заповнити свій вільний час корисною справою та надає поштовх багатьом молодим людям для занять фізичною культурою і спортом, зміцнення свого здоров’я. П. Оксана висловила щирі слова подяки депутату Городоцької районної ради Олегу Карапінці; саме в першу чергу, завдяки його старанням та заслузі, сьогодні було відкрито цей чудовий майданчик.
Почесне право перерізати стрічку і відкрити майданчик було надане – завідувачу сектору молоді та спорту Городоцької райдержадміністрації Оксані Шльомській, депутату Городоцької районної ради Олегу Карапінці, депутату Галичанівської сільської ради Юрію Пилату та директору Дроздовицької ЗОШ І-ІІ ст..Богдану Савулі.
Відтак о. Назарій Греділь та о.Іван Лупій, прочитавши мотиву, освятили нову спортивну споруду.

Джерело: facebook

Джерело: Шкільні новини

Коментувати не дозволено.