Врятуймо живу ялинку!

p1120192 З приходом зими всі починають готуватися до Нового року та Різдвяних свят. Коли під ногами рипить сніг, в повітрі пахне свіжим морозним повітрям та запахом хвої , піднімається гарний настрій.  Та, нажаль, для  святкування  люди знищують величезну кількість живих ялинок.  З метою запобігти  зрубуванню живих красунь учні Заверещицького НВК «Берегиня» підготували чудове дійство. Посеред коридору зібралися учні всіє школи  на  виставку-конкурс «Врятуймо живу ялинку!». Всі учасники  з 1-11 клас  мали можливість  представити свої роботи, подивитися та  помилуватися красою.

Цей конкурс об’єднав усіх. Адже, щоб взяти участь у ньому  думали, шукали ідеї,  творили абсолютно усі: діти, класні керівники, батьки.

p1120207Ялинки вразили своєю різноманітністю, красою, техніками виконання. Тут були використані  різні матеріали: метал, нитки, ленти, пластилін, фольга, ватні диски,  паперові серветки,  стружка з олівців, журнал і ін.. Часто можна було почути вислів: «А в Інтернеті  ми такої не бачили…», що свідчить про творчість, креативність і талант підростаючого покоління. Здається така маленька ялинка, а скільки потрібно було затратити часу, щоб отримати  таке чудо.  Особливо важко було журі оцінити роботи , навіть за визначеними критеріями, бо кожна ялинка неповторна. А яку відправити на районний конкурс ? – питання  для роздумів, адже одна краща іншої.

Такі заходи є дуже потрібними  для наших дітей, вони здружують класні колективи, особливо ті, де всі включилися в роботу, працювали творили не один день. А в результаті  ще й знайшли вихід   як прикрасити свою домівку, використовуючи підручні матеріали  та залишити життя ще одній живій ялиночці.

Н.І.Хома.

Залишити відповідь