Миколай, Миколай, ти до нас, завітай!

p1120171Свято Миколая улюблене зимове  свято  українців.У цей день усі діти  з нетерпінням чекають дива. Напередодні всі заклопотані:діти пишуть листи з подякою  і проханнями,  та з нетерпінням чекають на подарунки, а дорослі мають клопіт,бо дуже хочуть зустріти «святого», щоб передати їх.

Та не тільки мали діти свято,коли побачили під подушками пакунки з подарунками. Святковий настрій створили ще й п’ятикласники  Заверещицького НВК «Берегиня» разом з кл. кер. Хомою Н.І., які підготували чудове дійство «Миколай, Миколай, ти до нас, завітай!». Учні  на сцені показали міні-виставу зустрічі дітей із святим Миколаєм, розповіли та продемонстрували, що може трапитися  з неслухняними дітками. Маленькі актори в гарних барвистих  і святкових костюмах, в ролях ангелів, чортенят, клоунів, астрономів, Баби-яги та просто дітей співали, танцювали, декламували вірші, грали цікаві ігри з глядачами.Все свято супроводжувалося казковими мелодіями,звучанням спецефектів та презентацією.

А на завершення ще й подарунки  до Дня св.Миколая  від спонсорів для  учнів всієї школи.

Традиційно в школі кожного року проходить доброчинна акція «Миколай про тебе не забуде», яку організовують члени учнівського самоврядування для дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки та дітей з малозабезпечених сімей.  Цьогоріч учні зуміли  створити маленьку приємність ще для семи  таких дітей – вручили їм подарунки зі солодощів та фруктів.

Отож, будьмо чемними, добрими, берімо приклад зі святогоМиколая, щоб наступного року  він до нас знову завітав.

 

Залишити відповідь