“Квітуча вишенька” зустрічає гостей

OLYMPUS DIGITAL CAMERA27.01.2017 р. у Переможненському ДНЗ «Квітуча вишенька» відбувся семінар-практикум національно-патріотичного спрямування  для завідувачів та вихователів ДНЗ району. Для підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення сталого інноваційного розвитку педагогічний колектив під керівництвом завідувача закладу С.Клісовської спрямував свою діяльність  на формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, патріотично налаштованої особистості, починаючи з раннього віку. Педагоги Переможненського ДНЗ  поділились досвідом роботи з розвитку  театральної діяльності дітей.

Вихователь Н. Янишин з дітьми ясельної групи показала театральне дійство казки «Курочка ряба», провела дидактичні, рухливі ігри, творчо організувала навчання малят.

Л.Височанська, керівник творчої групи вихователів, продемонструвала гостям дослідницьку  роботу з дітьми молодшої групи. Малята проводили  досліди з водою, снігом, льодом. Вихователь  закріпила знання дітей  про  бережливе ставлення до природних ресурсів, застосовуючи соціально-фінансову програму «Афлатот». Музичний керівник Б. Чериба, вихователь Н.Дмитришин з вихованцями середньої групи показали оперету «Рукавичка». Діти вміло відтворювали події казки, повадки тварин.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВихователь О.Лимич, методист                О. Ладубець з дітьми  старшої групи  відтворили «Вертеп». Дошкільнята  артистично виконали свої ролі, гарно колядували. На завершення семінару Р.Забавський, інструктор з фізичного виховання, провів з дітьми спортивну розвагу, показав прийоми навчання   основних рухів, спонукав дітей до активності і  самостійності під час ігрових дій.

Методист методичного кабінету Д.Строкач наголосила на неоціненній  ролі звичаїв, традицій, усної народної творчості, культурі українського народу у становленні розвитку особистості, громадянина та патріота, а також подякувала організаторам семінару за плідну працю, дітям за гарне свято, учасникам – за активну участь.

Залишити відповідь