81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на жовтень 2011 року

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на жовтень 2011 року
№ з/п Назва заходу Хто відповідає Дата і час Місце проведення

Методична робота

1. Засідання творчої групи вчителів початкових класів Г.Вакар, Г.Ліщинська 4.10, 1400 Великолюбінська ЗОШ
2. Здати списки вчителів, які атестувались у 2010 р. та викладають два і більше предметів (схема додається). М.Фостяк, директори шкіл До 5.10 м/к
3. Засідання районного методоб’єднання вчителів географії О. Іщук Р.Гелешко 5.10, 1000 МАМ м. Городка
4. Засідання районного методоб’єднання вчителів християнської етики М. Саврей 5.10, 1400 МАМ м. Городка
5. Засідання районного методоб’єднання вчителів трудового навчання О. Іщук 5.10, 1500 Городоцький НВК №2
6. Прийом державної статистичної звітності форми 83-РВК та списків педагогічних працівників ЗНЗ А. Миколик, директори шкіл До 6.10 м/к
7. Здати заяви педагогічних працівників, які атестовані у 2009 році: - педагоги, які викладають  один предмет вибирають професійний спецкурс з цього предмета та загальноосвітній; - учителі,які викладють два і більше  предметів, вибирають професійний спецкурс з усіх додаткових предметів та один  загальноосвітній (зразок заяви додається). М.Фостяк, директори шкіл До 6.10 м/к
8. Засідання районного методоб’єднання практичних психологів І. Фостяк 06.10, 1100 Завидовицький НВК
9. Методичні дні у загальноосвітніх школах району Г. Кузбит Г.Вакар 6.10 11.10 протягом місяця Городоцька ЗОШ №4 Завидовицький НВК Мостівська ЗОШ Путятицька ЗОШ Катериницька ЗОШ
10. Здати інформацію про учнів, які виявили бажання брати участь у Міжнародному конкурсі з інформатики  «Бобер» А.Миколик До 10.10 м/к
11. Здати інформацію відповідно до листа Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від 19.09.2011 №04-16-1810 (ст. 7 ) Директори шкіл Г. Вакар До 10.10 м/к
12. Подати інформцію про вивчення іноземних мов (таблиця 1,2) О.Войціцька, директори шкіл До 10.10 м/к
13. Провести Європейський тиждень місцевої демократії (відповідно до Заходів) Л. Лещишин 10-16.10 Школи
14. Районний конкурс “Славетні імена України-2011. Маркіян Шашкевич” О. Сорока 10.10 м/к
15. Засідання районного методоб’єднання педагогів-організаторів В. Леміч 11.10, 1400 МАМ м. Городка
16. Заняття школи молодого вчителя початкових класів Г.Вакар, М.Порєчна 11.10.,1315 Городоцький НВК №2
17. Засідання районного методоб’єднання голів шкільних методоб’єднань класних керівників І. Баховська 12.10, 1400 МАМ м. Городка
18. Засідання творчої групи вчителів української мови та літератури Либа Н.Г.- Городоцький НВК №2 Гавришко М.В. –Городоцький НВК №2 Векляк Г.М. – Городоцька ЗОШ №3 Жуковська О.Б. –Городоцька ЗОШ №3 Левкович Г.Б. – Городоцька ЗОШ №3 Федух Д.І. – Переможненська ЗОШ Артим І.І. –Керницький НВК Західна Н.В. – Бартатівська ЗОШ Миколик С.Б. – Комарнівська ЗОШ Федак Л.М. – Комарнівська ЗОШ Козак Л.М. – Городоцька ЗОШ №4 Коржинська Є.Д. –Суховільська ЗОШ Ковпак М.М. –Городоцька ЗОШ №5 Федина Г.Й. –Великолюбінська ЗОШ Сирватка Г.Л. –Мшанська ЗОШ Г.Кузбит 12.10, 1100 МАМ м. Городка
19. Заняття школи молодого вчителя математики (вчителі математики зі стажем роботи до 5 років) М.Фостяк Н.Герасим 13.10, 1000 Городоцька ЗОШ №3
20. Провести заходи до відзначення 320-ліття від дня народження останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського Л. Лещишин, О. Сорока, директори шкіл 14.10 Школи
21. Участь школярів у “Програмі обміну майбутніх лідерів” (FLEX) від Американської ради з міжнародної освіти (інформація додається) О. Войціцька, директори шкіл 15.10, 900 м. Львів
22. Конкурс-огляд внутрішнього озеленення в початкових класах ЗНЗ Г.Вакар, вчителі початкових класів 17-21.10 Школи
23. Районний етап конкурсу-фестивалю “Сурми звитяги” -          Комарнівський округ -          Городоцький округ (заявки здати в м/к до 15.10) Л. Лещишин 18.10, 1300 19.10, 1300 Переможненська ЗОШ МАМ м. Городка
24. Засідання районного методичного об*єднання вчителів образотворчого мистецтва Є.Грабар 19.10, 1000 Комарнівська МАМ
25. Здати інформацію про працівників, що атестуються у 2011-2012 н.р., перспективні плани атестації, склад атестаційних комісій А.Миколик До 20.10 м/к
26. Атестаційна експертиза : Городоцька ЗОШ №4 О.Войціцька, члени робочої групи 20-28.10 Городоцька ЗОШ №4
27. Районний конкурс “Видатні постаті Львівщини-2011. Євген Коновалець” О. Сорока 20.10 м/к
28. Засідання творчої групи вчителів математики М.Фостяк А.Шишко 20.10, 1000 Городоцький НВК №2
29. Заняття школи молодого вчителя англійської мови (вчителі зі стажем до  5-ти років) О.Ждан 20.10, 1000 Городоцька ЗОШ №4
30. Засідання районного методичного об*єднання вчителів фізичної культури В.Дудченко В.Фариняк 20.10, 1000 Мшанська ЗОШ
31. Районний конкурс на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики О. Сорока 21.10 м/к
32. Поновити банк даних обдарованих дітей, подати інформацію про них. Керівники шкіл, Г.Вакар До 24.10 м/к
33. Конкурс читців творів Івана Франка Г. Кузбит 26.10, 1100 МАМ м. Городка
34. Засідання учнівського Парламенту школярів Городоччини С. Стахів 26.10, 1400 МАМ м. Городка
35. Звіт про проведення конкурсу огляду внутрішнього озеленення в початкових класах ЗНЗ керівники шкіл До 28.10. м/к
Апарат відділу освіти
1. Перевірка стану харчування в ЗНЗ району М.Старак Протягом місяця Школи
2. Перевірка охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку у 2011-2012 н.р. М.Старак Протягом місяця Школи
3. Контроль за виконанням в ЗНЗ нормативно-правових документів, що регламентують організацію роботи з охорони праці та попередження дитячого травматизму Ю.Левкович Протягом місяця Школи
4. Колегія відділу освіти: 1.      Про охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку у 2011-2012 н.р. 2.      Про результативність форм і методів методичної роботи в контексті підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. 3.      Про психологічний супровід навчально-виховного процесу у ЗНЗ району. І.Яскевич М.Старак О.Войціцька О.Фойєр 27.10, 1000 МАМ м. Городка
Група централізованого обслуговування
1. Організація робіт по заповненню теплоносіями систем теплопостачання та здійснення пусконалагоджувальних  робіт в теплових мережах С.Котяш, Б.Пилат Протягом місяця Школи
Робота освітніх округів
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4
1. М/о вч. початкових класів М. Морміль 13.10 Братковицька ЗОШ
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5
1. М/о вч. історії О. Кисельова 18.10 Заверещицька ЗОШ
2. М/о вч. початкових класів Н. Дроздовська 19.10 Городоцька ЗОШ №5
Комарнівський освітній округ
1. М/о вч. початкових класів Т. Лизун 19.10 Грімненська ЗОШ
Великолюбінський освітній округ
1. М/о вч. початкових класів З. Амельченко 19.10 Великолюбінська ЗОШ
Переможненський освітній округ
1. М/о вч. української мови та літератури О. Лещинська 19.10 Новосільська ЗОШ

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика