Професія, якої ти вартий!

             Городоцький навчально-виховний комплекс №5 вкотре приймав гостей. Учні шкіл мали змогу зустрітися з підполковником Національної академії сухопутних військ  імені Петра Сагайдачного – Михайлом Володимировичем Дубно.  Метою заходу було ознайомити представників учнівської молоді з професією – військовий. Слід відмітити, оповідач наголосив, що для курсантів та студентів створені всі необхідні умови для якісного навчання, комфортного проживання та відпочинку: потужна соціальна інфраструктура, гуртки художньої самодіяльності, сучасна спортивна база.  Дубно В.М. зазначив, що Національна академія сухопутних військ – це потужний видовий навчальний заклад Міністерства оборони України, який гармонійно поєднує традиції класичної європейської та вітчизняної військової школи , творче застосування сучасного досвіду підготовки військових фахівців передових держав світу ,високу динаміку розвитку власної навчально-матеріальної  бази і науково-педагогічного потенціалу.  Навчальний процес спрямовується на індивідуалізацію підготовки конкретного фахівця, врахування індивідуальних особливостей для набуття ним необхідних  компенсацій з урахуванням передових технологій навчання. Також , щороку в Академії проходять до 100 міжнародних заходів , які сприяють активному обміну передовим досвідом підготовки фахівців.

        Зустріч була дуже змістовною, адже підполковник запропонував презентацію щодо особливостей підготовки офіцерських кадрів та умови вступу з усіма www – адресами і номерами телефонів куди можна зателефонувати для додаткової інформації.

      З метою патріотичного виховання був перегляд відеороликів, відзнятих на плацах самої Академії , де курсанти показували свої вміння та спритність . Музичним заключним етапом зустрічі був відеоролик пісні « Солдат » – надзвичайно емоційний і виховний дух самого глядача .

       Адже, кожен повинен в своєму серці мати слова: « Честь. Україна. Відвага. » Виховуймо нашу молодь, бо маючи свою власну єдину і міцну армію – не втрачатимемо синів і дочок та здобудемо все!

     Пам’ятаймо – ми є народ український , а Україна у нас одна, бо іншої немає! Дбаймо, аби не втратити!

Залишити відповідь