Семінар-практикум

IMG_0349 У Городоцькому ДНЗ №2 «Калинонька» відбувся семінар-практикум для завідувачів та музичних керівників ДНЗ району на тему: «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях».

Педагоги району подивились презентацію «Запалимо Божу іскру». Методист закладу І.Ходак розказала про  роботу педагогів з християнського виховання. М. Бобеляк, завідувач закладу, запросила переглянути заняття «Мандрівка до Вефлеєму» (вихователь Л. Канафоцька), заняття «Зимі з Весною помиритись і вам ніколи не сваритись» ( вихователь Г.Зровко).

Музичний керівник Р.Вергун, вихователь К.Белічук продемонстрували свято «Зустріч Зими з Весною» з дітьми  старшої групи. Вихованці показали свій талант, здібності у виконанні художніх номерів. Майстерно зіграли роль  Зими і Весни педагоги закладу  Т.Чуплак, Н.Мозола. Святкова атмосфера, красиво оформлена зала,  вміло підібраний репертуар – все це створило  хороший настрій у дітей та присутніх. Учасники  семінару  взяли участь в  обговоренні, відзначили високий професійний рівень педагогів.

IMG_0420Д.Строкач, методист методичного кабінку наголосила, що виховання дітей на основі національної обрядовості вирішує відразу кілька виховних проблем: виховання любові до рідного краю, естетичне та моральне виховання дітей, формування громадянської свідомості.

Залишити відповідь