«Рідна мова у серці народу буде жити навіки-віків!»

„Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє довге життя, і свої сподівання, розум, досвід і почування…” – такими словами визначив Панас Мирний у свій час роль мови в житті народу.

З тих пір минув не один десяток років, та значення мови не зменшилось і в наші дні. І кому ж, як не нам, вчителям, належить, у першу чергу, докласти чимало зусиль, щоб наші діти зростали гідними українцями, які б понад усе цінували цей найкоштовніший скарб – рідну мову.

Тому серед найдорожчих і найсвятіших традицій, які роками напрацьовувались у Долинянській ЗОШ І-ІІ ст., чи не найціннішою стала традиція вшановування рідної мови.

21 – 23 лютого 2017 року вчителями української мови та літератури, Зачепило О. М. та Дмитрів А. В., було проведено вікторину « Як добре ти знаєш рідну мову?», написано диктант  учнями 8-9 класів «Україна – наша земля, наша Батьківщина». А також Зачепило О.М. разом з учнями 6 класу підготувала пізнавальний захід на тему: «Мандруємо Україною»,  під час якого ознайомила усіх присутніх з визначними місцями та пам’ятками архітектури нашої Батьківщини.

Джерело: Шкільні новини

Коментувати не дозволено.