Вісті з ДНЗ

20170223_103339Організація освітньої роботи в ДНЗ району здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти в Україні. Завдання державного стандарту реалізуються через програми «Впевнений старт», «Українське дошкілля». З метою якісного методичного супроводу дошкілля  проводяться  методичні об’єднання.

В березні педагоги дошкільної  ланки взяли участь у методичному об’єднанні вихователів  на базі Коропузького НВК, де вихователь дошкільної групи Петрик М.О. ділилась досвідом роботи з економічного виховання. Вона провела з дітьми сюжетно-рольову гру “Магазин”. Мирослава Осипівна закріпила з дітьми знання про професію продавця, товар, гроші, виховувала свідому участь дітей в товарно-грошових відносинах.

Засідання школи молодого вихователя відбулось у Братковицькому ДНЗ. Молодий вихователь Пелех О.І. провела інтегроване заняття” Зустріч з весною”. Діти показали хороші математичні знання, навички звукової культури мовлення. Керівник школи молодого вихователя Іус Н.Ю. відзначила роботу педагога, дала рекомендації  щодо створення  розвивального середовища в групі.

20170310_102707У Родатицькому НВК (дошкільне відділення) молодий фахівець Радзівон Л.В. показала  інтегроване заняття «Калина –символ України». Вихователь продемонструвала, як вчить дітей бережно ставитись до природи рідного краю, любити Україну через образотворче мистецтво, музику, літературні та художні образи.

Семінар-практикум з фізичного виховання відбувся в Градівському ДНЗ. О. Крента, керівник  методичного об’єднання, проаналізувала роботу вихователя, відмітила хорошу фізичну підготовку  дітей, в також відзначила , що діти забезпечені спортивним одягом та взуттям, придбано необхідний інвентар для проведення занять з фізичного виховання та спортивних розваг.

У Городоцькому ДНЗ №3 «Барвінок» проведено теоретично-практичний семінар щодо впровадження програми з основ  соціальної, фінансової  освіти  дітей дошкільного віку «Афлатот». Педагоги Переможненського ДНЗ «Квітуча вишенька» провели майстер-клас з вихователями «Барвінку», зокрема, фрагменти занять, дидактичні та рухливі ігри, обговорили структуру заняття, а також обмінялись досвідом роботи, розробили план заходів щодо підготовки вихователів до впровадження фінансової програми в ДНЗ.

 

 

Залишити відповідь