Великодня казка завітала у Вишнянську ЗОШ

Хай завжди буде з нами Великодня казка
На столі – духмяна паска,
А круг неї – писанки.
Уділи нам, Боже, ласки
На всі дні, на всі віки!

ропнгеекугн9щхВеликодня казка завітала у Вишнянську ЗОШ І-ІІ ст. Підготували святкове дійство учні 4 класу під керівництвом Ніколаєвої Любов Миронівни. Ведучі Кручена Т., Стельмах О. розповіли про Великдень – одне з найбільших й найшанованіших  християнських свят, приурочене воскресінню Христа. Ангел – Сингаївська М.-В. сповістила хорошу новину, що Христос Воскрес. Про призначення кожного дня Страсного або чистого тижня розповіли учні-дні.  Господиня – Войтановська А.  розповіла, як потрібно пекти паску. Діти-страви в “великодньому кошичку” ожили і заговорили: Яйце,Хрін,Шинка, Ковбаса, Сало, Масло, Сир, Сметана,Паска, Крейда, Писанка, Свічка, Крашанки, Квіти.

Учні розповіли казку про символіку кольорів, легенди виникнення писанок,українські традиції,прикмети і прислів’я, пов’язані з цим родинним святом. Півник- Мисько О. розповів про Великодні ігри і глядачі пограли в «Музичну писанку», «Навбитки», «У сліпця», « В знахідку», «Впізнай яєчко». Звучали вірші про Великдень. З дитячих уст прозвучали «Христос Воскрес», «Писанки», «Писанки писала»,а також пісня-сварка Уляни і Мотрі про хорошу господиню у виконанні Антоняк М., Грех В.

А завершилося свято казкою «Великодній колобок», де маленькі актори вміло виконали свої ролі. Колобок – Петрик Д., Дід- Мисько О., Баба – Легедза Х., Вовк – Стельмах Д., Ведмідь – Антоняк М., Лисиця – Іванчук Н., Священник – Ключник Д.

Великодній настрій надовго залишиться у дитячих спогадах. Надіймось, щоб кожен робив Великодню казку своїми добрими вчинками. Не забував привітати,щиро молився, ділився радістю і всім найкращим з тими, хто цього потребує. Приходив у гості до самотніх стареньких бабусь і дідусів, вітаючи їх зі святом словами «Христос Воскрес!»

Свяченого яєчка, доброї паски
І сонця окрайчик з Божої ласки!
У мирі та щасті, добрі та любові, святкуйте
Великдень у родинному колі!

Залишити відповідь