Семінар-практикум завідувачів та музичних керівників ДНЗ

6923Наприкінці квітня колектив Городоцького ДНЗ №4 «Зернятко» приймав  гостей з дошкільних закладів району. Педагогів запросили на семінар музичних керівників «У царстві квітучої весни».

Під час семінару педагоги оглянули заклад, спостерігали заняття, «Використання ігор в різних видах музичної діяльності» у середній групі «Віночок»,  драматизацію казки на новий лад «Гуси –лебеді» у старшій групі «Соняшники», переглянули презентацію на тему «Музичне виховання у Городоцькому ДНЗ №4 «Зернятко» та обговорили  побачене.

На занятті діти впізнавали музичні інструменти на слух, виконували музично-ритмічні вправи, танцювали, співали, а наприкінці забавили гостей веселою мелодією власного оркестру.

Діти подарували присутнім воскові сувеніри ручної роботи.

З принципами музичного виховання у «Зернятку» гості змогли ознайомитися під час презентації  «Фрагменти музичного виховання у Городоцькому ДНЗ №4 «Зернятко» і зрозуміли  любов, увагу,  становлення емоційної сфери кожної дитини у закладі. Перегляд відео став можливим завдяки допомозі працівників Городоцької  РДА.

Використовувати музику в  житті вихованців – означає розмовляти з ними мовою краси, гармонії, добра. Свої думки з приводу побаченого гості записували на паперових нотах, що символізувало музичний напрямок семінару. Коли ноти були прикріплені до нотного стану, всі впізнали музичну фразу «Многая літа».

Багатоголосне виконання цього традиційного українського побажання у виконанні музичних керівників, теплі, відмінні відгуки про побачене методиста методичного кабінету відділу освіти Городоцької РДА Строкач Д.С. та керівника методичного об’єднання музичних керівників   Квасниці Г.І. завершили роботу семінару.

«Зернятко» попрощалося з гостями, але його двері завжди відчинені для друзів.

Залишити відповідь