Прощавай, Букварику, в школі перший друже

bSc-rNFuFhAТрадиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі Бартатівського НВК.  Це урочистість, на якій першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

З яким же нетерпінням учні чекали цієї події! Так старанно готувалися, вчили пісні та вірші, готували цікаві номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Завдяки яскравим костюмам і образам, на сцені відбулось неймовірне дійство, яке занурювало гостей у прекрасну дитячу казку. Школярі в   ролях Дівчинки, Букварика, Метелика, Сороки, Білочки, Ведмедика, Гусенят, Дятла, Жучка, Бджілки, Зайчика, Їжачка, Лисички, Читанки, Математики, Рідної мови, Фізкультури розповідали про перші сходинки у шкільному житті і невдачі, які вже позаду. А у кінці концерту маленькі артисти здивували своїх батьків приємним сюрпризом – вальсом.

Подякували першокласники не лише Букварикові, а й своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери їхні діти. Дякували малята і своїй першій вчительці Добровецькій Лідії Степанівні за те, що з розумінням і любов’ю вчила всьому доброму, а головне – навчила любити рідну мову, свою Україну.

Свято закінчилось, та спогади про нього будуть з нами все життя. Гарної вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!

Прощавай, Букварику!

                                                      Наш найперший друже!

                                                      Ми тобі, Букварику,

                                                      Дякуємо дуже!

Залишити відповідь