81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Нагородження переможців

Без имениУчні Городоцького НВК №5 вже кілька років поспіль доводять, що є активними, всебічно розвиненими дітьми, які не згодні з популярною думкою про те, що головне не перемога, а участь у різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях. Навпаки, вони здобувають все нові й нові нагороди, поповнюючи скарбничку свого навчального закладу грамотами й кубками. Цьогоріч лише протягом квітня-травня учні НВК взяли участь у кількох турнірах, де зайняли призові місця. Зокрема, 29 квітня відбулися «Старти надій», районні шкільні змагання з легкої атлетики, у яких учні 7 класу вибороли І місце. Старшокласники – учні 10-11 класів – відстоювали честь навчального закладу 30 квітня в «Міському турнірі з волейболу» – зайняли ІІІ місце. Справжнім тріумфом для вихованців НВК стало «Свято Героїв», яке проводилось 5 травня на території Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Завдяки ретельній підготовці, самовіддачі та взаємодопомозі, учні обійшли своїх суперників та здобули перемогу. Також командні здібності було яскраво продемонстровано під час змагань з волейболу до Дня Пам’яті жертв ІІ Світової війни, що проводилися 7 травня. Учасники від НВК №5, учні 8 класу, зайняли ІІ місце. Аби всі учні навчально-виховного комплексу знали про здобутки своїх героїв та задля нагородження призерів, 10 травня було проведено урочисту лінійку, на яку завітали гості: отець Броніслав Гринишин та завідувач сектору молоді та спорту Шльомська Оксана. Вони щиро привітали всіх учнів-переможців та вручили їм кубки та грамоти. Вихованці НВК винагородили тих, хто прославляє їхню школу, бурхливими оплесками.