81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на листопад 2011 року

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на листопад 2011 року
№ з/п Назва заходу Хто відповідає Дата і час Місце проведення

Методична робота

1 Провести заходи (години пам’яті, уроки мужності, тематичні лінійки тощо), присвячені Дню визволення України від фашистських загарбників Керівники ЗНЗ 31.10-4.11 ЗНЗ
2 Заняття школи молодого вчителя української мови та літератури О. Піх – Городоцька ЗОШ №4 І. Лань – Мавковицький НВК Н. Джигота – Братковицька ЗОШ О. Шпить – Тулиголівська ЗОШ О. Циган – Бірченська ЗОШ О. Комінко – Монастирецька ЗОШ Р. Зінченко – Завидовицький НВК М. Гавришко, Г. Кузбит 2.11, 1000 Городоцький НВК №2
3 Інформаційно-методична нарада шкільних бібліотекарів О. Сорока, О. Сяра 3.11, 1400 МАМ м. Городка
4 Проведення районного етапу конкурсу “Найкращий відгук на сучасну прозу” О. Сорока 3.11 м/к
5 Засідання районного методичного об’єднання вчителів хімії (відкритий урок-конференція), присвячена Року Хімії Л. Лещишин, З. Цвях 7.11, 1015 Городоцький НВК №2, МАМ м. Городка
6 Провести заходи до відзначення 200-річчя від дня народження Маркіяна Шашкевича (виховні години, тематичні уроки) 75-річчя від дня народження Миколи Вінграновського (7.11) Дня української писемності Керівники шкіл Керівники шкіл Керівники шкіл 7.11 Протягом місяця 9.11 ЗНЗ ЗНЗ ЗНЗ
7 Конференція “Лицар звитяги”, присвя-чена Є. Коновальцю (вчителі історії) О. Сорока 8.10, 1100 МАМ м. Городка
8 Засідання районного методичного об’єднання вч. музики Т. Луців, Я. Винарчик 10.11, 1400 10.11, 1300 МАМ м. Городка Комарнівська ЗОШ
9 Заняття школи молодого психолога О. Стефанишин, О. Фойєр 10.11, 1100 Великолюбінська ЗОШ
10 Засідання творчої групи вчителів початкових класів Г. Ліщинська 15.11, 1315 ЗОШ №3
11 Засідання міжокружного методоб’єднання вчителів географії. (вч. Комарнівського, Переможненського, Великолюбінського освітніх округів) О. Іщук, О. Филипів 16.11, 930 Комарнівська ЗОШ
12 Інтелектуальна гра серед школярів 9-11 кл. (заявки здати в методкабінет до 9.11) Л. Лещишин, Г. Швець 16.11, 1400 Городоцька ЗОШ №3
13 Засідання районного методоб’єднання вч. французької мови Г. Войтухів 17.11, 1000 Великолюбінська ЗОШ
14 Заняття школи педагогічної майстерності вчителів англійської мови Л. Барило 17.11, 1000 ЗОШ №4
15 Екскурсія в с. Підлисся на батьківщину Маркіяна Шашкевича Г. Кузбит 20.11
16 Семінар для вчителів основ здоров’я М. Попко 21.11, 1100 МАМ м. Городка
17 Засідання школи молодого вчителя історії (стаж роботи до 3-х років) О. Сорока, В. Божик 22.11, 1400 Городоцький НВК №2
18 Засідання міжокружного методоб’єд-нання вчителів трудового навчання (вч. Комарнівського, Великолюбінського і Переможненського освітніх округів) О. Іщук, Н. Пілат, П. Черевичник 23.11, 1000 Грімненська ЗОШ
19 Заняття школи молодого вчителя початкових класів М. Порєчна 23.11, 1330 Городоцький НВК №2
20 Засідання районного методоб’єднання вч. художньої культури Т. Луців 24.11, 1020 ЗОШ №4
21 Засідання районного методичного об’єднання практичних психологів О. Фойєр, М. Бобеляк 24.11, 1100 Мавковицький НВК
22 І етап Всеукраїнського природничого інтерактивного конкурсу “Колосок” Л. Лещишин 25.11
23 День пам’яті жертв голодомору та по-літичних репресій: Всеукраїнська акція “Засвіти свічку” і “Незабудки пам’яті” Директори шкіл 26.11 Школи
24 Педагогічна конференція на тему: “Я не геній, Я звичайний чоловік Я для геніїв грядущих Поле дикеє орав” (до 155-річчя від дня народження Івана Франка) Г. Кузбит 30.11, 1100 МАМ м. Городка
25 Заняття школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів Н. Геращенко 30.11, 1500 ЗОШ №3
26 Конкурс на кращу організацію правоосвітньої і правовиховної роботи (заявки здати в м/к до 26.11) Л. Лещишин До 1.12 м/к
27 Здати інформацію про рух кадрів (форма додається) Керівники шкіл До 30.11 м/к
28 ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Відповід-но до наказу
29 Провести перший і другий етапи XII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (відповідно до наказу) Керівники шкіл, Г. Кузбит, Г. Вакар Відповід-но до наказу ЗНЗ Городоцький НВК №2
30 Атестаційна експертиза Городоцької ЗОШ №4, Мильчицької ЗОШ О. Войціцька Протягом місяця Школи
Апарат відділу освіти
1. Перевірка ведення шкільної документації у ЗНЗ І-ІІ ст.: Милятинська ЗОШ, Вовчухівська ЗОШ, Братковицька ЗОШ, Долинянська ЗОШ, Галичанівська ЗОШ, Речичанська ЗОШ Ю. Левкович Протягом місяця школи
2. Колегія відділу освіти: 1. Про стан ведення шкільної документації в Чуловицькій, Тулиголівській, Новосільській, Монастирецькій, Кліцківській, Вовчухівській ЗОШ, Угрівському, Татаринівському НВК. 2. Реалізація компетентнісного підходу у навчанні молодших школярів української мови. 3. Про хід рішення ухвали колегії відділу освіти від 24.02.11 р. “Про роботу педагогічних колективів ЗНЗ району щодо профілактики правопорушень, дитячої бездоглядності та запобігання жорстокого поводження з дітьми”. І. Яскевич М. Старак, Ю. Левкович Г. Вакар Л. Лещишин 24.11, 1000 МАМ м. Городка
Група централізованого обслуговування
1 Щотижнево проводити наради про хід будівництва і якість робіт при будівництві ІІ черги школи м. Городок Львівської області С. Котяш, Б. Пилат Кожної середи, 1100 ЗОШ №5
2 Розробка енергозберігаючих заходів, програми енергозбереження, складання звітів, інформацій по результатах впровадження енергозберігаючих паливних технологій. С. Котяш, Б. Пилат 1-14.11 Відділ освіти
3 Провести перевірку ефективного вико-ристання енергоносіїв у Добрянській, Суховільській, Великолюбінській ЗОШ І-ІІІ ст. та Мавковицькому НВК С. Котяш, Б. Пилат Протягом місяця Школи
4 Узгодження з проектною організацією проектно-кошторисної документації на будівництво Суховільської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Суховоля Городоцького району Львівської області С. Котяш, Б. Пилат Протягом місяця Відділ освіти
5 Перевірка використання закуплених будівельних матеріалів, а також правильність їх списання згідно норм С. Котяш, Б. Пилат Протягом місяця Школи
Робота освітніх округів
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4
1 М/о вч. світової літератури Г. Пилипенко 7.11 ЗОШ №4
2 М/о вч. української мови та літератури М. Костик 16.11 Мильчицька ЗОШ
3 М/о вч. початкових класів Г. Сирота 17.11 Родатицька ЗОШ
4 М/о вч. історії М. Сярий 22.11 ЗОШ №4
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5
1 М/о вч. світової літератури І. Фітак 14.11 Дроздовицька ЗОШ
2 М/о вч. української мови та літератури Г. Ришевич 16.11 Дроздовицька ЗОШ
3 М/о вч. фізики Н. Пилипенко 17.11 Мавковицький НВК
4 М/о вч. біології Г. Степась 21.11, 1100 Повітненська ЗОШ
5 М/о вч. математики Н. Зінчук 24.11 Мшанська ЗОШ
6 М/о вч. фізики Г. Марущак 30.11 Речичанська ЗОШ
Комарнівський освітній округ
1 М/о вч. світової літератури Л. Грабар 14.11 Підзвіринецька ЗОШ
2 М/о вч. фізики Б.  Винарчик 16.11 Підзвіринецька ЗОШ
3 М/о вч. математики М. Кордияка 24.11 Підзвіринецька ЗОШ
4 М/о вч. біології О. Федунь 28.11 Грімненська ЗОШ
Великолюбінський освітній округ
1 М/о вч. історії Н. Папірник 15.11 Порічненська ЗОШ
2 М/о вч. фізики О. Пастух 16.11 Вишнянська ЗОШ
3 М/о вч. англійської мови Д. Гриньків, І. Ільчишин 17.11 Великолюбінська ЗОШ
4 М/о вч. математики О. Павлишин 17.11 Бірченська ЗОШ
5 М/о вч. біології О. Петричко 21.11 Дубаневицька ЗОШ
6 М/о вч. української мови та літератури І. Децик 23.11 Шоломиницька ЗОШ
Переможненський освітній округ
1 М/о вч. історії та правознавства С. Бринецька 22.11 Бучалівська ЗОШ
2 М/о вч. початкових класів Л. Кісіль 23.11 Бучалівська ЗОШ
3 М/о вч. англійської мови М. Гідей 24.11 Бучалівська ЗОШ
4 М/о вч. світової літератури О. Лимич 28.11 Переможненська ЗОШ
5. М/о вч. фізики Н. Романишин 30.11 Березецька ЗОШ

  Викачати Інформаційний вісник №3\2011 (123,4 KiB, 1 558 завантажень)

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика