Звітний концерт , присвячений Дню Матері у Бірченської ЗОШ

113 травня у приміщенні Бірченської ЗОШ відбувся звітний концерт , присвячений  Дню Матері  «Мамо, тобі низесенько вклонюсь».  Юні таланти найщирішими словами вітали своїх матусь . Дітвора намагалась донести присутнім в залі, що “День матері” для них це – справді свято любові і пошани. «Якщо говорити між нами , то все починається з мами» – такими словами учні звертались до всіх присутніх . Кожен з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, не дивлячись ні на що. У цей святковий день, милі, дорогі Матері, приймали слова вдячності, любові і пошани.

У день вшанування матерів варто зупинити на мить шалений ритм життя і задуматися, чи не забули ми раптом про свою найдорожчу у світі людину. Тому що це день пам’яті про матерів цілого світу, коли віддається належне їхній праці і безкорисливій жертві задля блага своїх дітей.

Не часто трапляються зустрічі, свята, які даються можливість зустрітись колективу батьків , якому не байдуже , чим живуть діти . Хорошою нагодою зустрітись стало свято , яке проводила керівник 3 класу Лига Юлія Андріївна .

Це був феєрверк талантів, буря емоцій, шквал почуттів, творчих знахідок…

А над усім цим – почуття безмежної любові , шани і відданості дорогим мамам і бабусям, які подарували світові нові життя, чия любов, мудрість і турбота оберігають нас від лиха, ведуть по життю.

Гумор та проза, музичні номери та поезія у виконанні учнів не залишили глядачів байдужими.

Свят в українському календарі чимало, але одне з найтепліших – День Матері. ”Цінуймо наших матерів і пам’ятаймо, що ми діти до тих пір, доки поруч з нами наші батьки”.

Залишити відповідь