Навчальний семінар на базі Городоцького НВК №5

IMG_12648 червня 2017р. у Городоцькому НВК №5 у рамках проекту «Сталий розвиток та кризовий менеджмент через активне навчання та екологічну компетентність» (“SCALE”) відбувся тренінг естонських партнерів з керівниками шкіл, вчителями початкової ланки та практичними психологами.

Під час зустрічі керівники проекту поділились своїм досвідом та напрацюваннями в освіті.

Керівники навчальних закладів вправлялися у наповненні сторінки свого навчального закладу на сайті https://scale.exposure.co, обговорювали потребу створення ресурсних та кризових центрів, знайомились з деякими особливостями організації освіти в Естонії.

До уваги педагогів для роботи з дітьми були представлені цикли дидактичних ігор пізнавального та навчального характеру. В іграх використовувались природні матеріали для розвитку тактильних відчуттів дітей. Керівниками проекту демонструвалися методи роботи з арттерапії, глино терапії. Особлива увага приділялась роботі з дітьми, які мають особливі потреби.

IMG_1237 (1)Цікавою та продуктивною була друга частина тренінгу, де дорослі в ролі дітей оживляли природнє довкілля, розігрували різні ситуації у природі, демонстрували, як необхідно поводитись, щоб не нашкодити їй.

Залишити відповідь