Поїздка на скелі Довбуша

20170606_1217436 червня учні Городоцької ЗОШ №3 разом із класним керівником Левкович Г. Б., вчителем історії Муринцем В. М. та батьками побували на скелях Довбуша, що на Івано-Франківщині. Це скельно-печерний комплекс, унікальна пам’ятка історії та природи.

За  переказами, у XVII — XVIII століттях тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Школярі мали можливість не тільки побачити неймовірний витвір природи, а й насолодитися краєвидами полонин.

Краса прикарпатських гір зачарувала кожного з нас. Кольори неба надавали якоїсь виразності величним скелям та гордим горам. Коли ми піднялися на скелі, нам перехопило дух. Неймовірна краса заворожила кожного.

Обійшовши основний ансамбль скель з другого боку, ми переконалися, що це дійсно комплекс, а не кілька скель, розкиданих одна біля одної. Учителі розказали учням багато цікавих фактів та легенд про Олексу Довбуша. Усі, хто бажав, мали можливість проїхатися верхи на коні. Батьки організували гарний пікнік для дітей.

Кожен із нас хотів якомога довше насолодитися красою природи, але почалася гроза, і ми змушені були повертатися додому. Їхали задоволені, усіх переповнювали нові враження.

Залишити відповідь