День партизанської слави у Братковицької ЗОШ I -II ступенів

IMGP4264Січові Стрільці! Безсмертні борці, вірні сини матері- України, які не шкодували ні сил, ні здоров’я для її добра, щастя і волі, котрі на вівтар її визволення без вагань клали своє найдорожче – життя. Це цвіт і совість української нації її гордість і слава.

  Так, 22 вересня на могилі Січових Стрільців  села Братковичі настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Іван  відправив панахиду та освятив відновлену могилу січовиків.Для вшанування пам’яті Січового Стрілецтва головою Братковицької сільської ради Стасів Оленою Ігорівною були запрошені шановні гості депутат обласної ради Саган Володимир Степанович та депутат районної ради Дунас Омелян Михайлович. Не залишились осторонь учні та вчителі Братковицької ЗОШ I -II ступенів, які разом із директором школи Косик Ольгою Володимирівною поетичними рядками та піснею “Зродились ми з великої родини” вшанували силу і відвагу українських Січових Стрільців.
  І прийде час, що посуне тисячами на Ваші могили вільний народ і цілуватиме землю, що прикрила Вас, і сльозами буде зрошувати її… І дітям маленьким будуть Ваші могили найвищою наукою. Виростуть вони на таких борців, як Ви. І як треба буде, віддадуть своє життя за рідний край – Україну, як Ви… (Мирослав Ірчан).

Залишити відповідь