Арт-терапія

Вчитель – складна професія, що вимагає великої відповідальності, колосальних затрат енергії. Лише повний сил педагог може передати свої знання та вміння учням.

Щодня чимало стресових ситуацій підстерігають вчителя на його нелегкому життєвому шляху. Отже часто у педагогів, та й не лише в них, є невідкладна потреба у відновленні внутрішніх сил.

Педагоги Городоцького НВК №5 нещодавно випробовували на собі один з видів арт-терапії малювання мандал. Згідно з вченням засновника – Карла Густава Юнга, Мандала – «універсальний психічний образ, що символізує самість – глибинну сутність людини».

Дуже часто ми приховуємо свій внутрішній світ не лише від оточуючих, а й навіть самі від себе. Малюючи кольоровими олівцями чи фломастери дорослі педагоги самі відчували себе дітьми. Вони навіть не помітили, як розмальовуючи сніжинки, квіти, подарунки, зайчат та багато іншого на кругових малюнках, насправді зображали приховані проблеми, стреси, негативні емоції, тим самим нормалізуючи свій емоційний стан, власну поведінку та настрій.

Також працювали над зображеннями мандали і старшокласники НВК.

Дякуємо за тренувальне корекційне заняття шкільному психологу Бурикіній Оксані Степанівні.

Залишити відповідь